Нов автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Connect Universalanhänger 476 5021 35 2 12, 5000 x 2150 x 300 mm, 3,5 to., 12 Zoll за продажба - ID: 7007761
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Нов автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Connect Universalanhänger 476 5021 35 2 12, 5000 x 2150 x 300 mm, 3,5 to., 12 Zoll

Онлајн: 1мес 24ден

Бренд BRIAN JAMES TRAILERS
Број на оглас BJT-BJT-476-5021-35-2-12-
Ново
Нето тежина 800 kg
Бруто тежина 3 500 kg
Корисна носивост 2 700 kg
Локација Германија, Neu-Ulm
Телефон +49 731 7...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
Тело/надградба
  • должина на утовар: 5 000 mm
  • ширина на утовар: 2 150 mm
  • волумен на утовар: 3.3 m³

9 777 EUR

Цена со ДДВ

ДДВ 19%

  • ≈ 605 229 MKD
  • ≈ 10 537 USD
Германија, Neu-Ulm
watch_later
Локално време на дилерот:
06:45
4.6
Осврти: 158
Доверлив
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Trailer
t1 test unit - Anhaenger Center Neu-Ulm
t1 old