Користени и нови автомобил приколки BRENDERUP за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Автомобил приколки BRENDERUP


92
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 5 1/5   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Brenderup - Leichter robuster Koffer mit Heckrampe Cargo Dynamic CD260UBR 750kg Neu - автомобил приколка
 10
2 822 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 5ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Brenderup Tip trailer - автомобил приколка
 25
337 EUR
Аукција
1997
Корисна носивост: 1 800 kg
Бруто тежина: 2 500 kg

Објавено: 5ден

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Данска, Glostrup

 Brenderup - Schlauchboottrailer 150600UB RBX direkt - автомобил приколка
 12
1 511 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
Бруто тежина: 600 kg

Објавено: 15ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW BR 311941

 Brenderup - sofort Premium 221800B SR 1800 1,8to - автомобил приколка
 6
2 601 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 1 800 kg

Објавено: 15ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW BR303023

 Brenderup - Premium 221800 B SR Superrollen 100km/H - автомобил приколка
 11
2 850 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 1 800 kg

Објавено: 19ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW 303023

 Brenderup - 1800kg direkt verfügbar einfach bestellen - автомобил приколка
 6
2 600 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 1 800 kg

Објавено: 22ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW BR 303023

 Brenderup - 242000B SR 2000kg Nutzlast 1500kg 650cm - автомобил приколка
 5
3 108 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 22ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW BR 242000B SR aktion

 Brenderup - Kippi 150, 1150SUB 500 kg, DK 1440 x 930 x 350 mm - автомобил приколка
 7
800 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
Корисна носивост: 394 kg
Бруто тежина: 500 kg

Објавено: 27ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас B313140-2021

 Brenderup - 1800kg 221800 B SR jetzt online bestellen - автомобил приколка
 7
2 600 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 1 800 kg

Објавено: 1мес 6ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW TH 303023

 - Brenderup 2500kg Premium 650cm - автомобил приколка
 3
3 528 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Корисна носивост: 1 970 kg
Бруто тежина: 2 500 kg

Објавено: 1мес 27ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW BR 242500B SR aktion

 Brenderup - 3151 TB Tandem seitlich beladen - автомобил приколка
 5
1 629 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 1 000 kg

Објавено: 1мес 27ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW TH 43653 13"

 - Brenderup Kanu Kayak Anhänger gebremst 16100B CX - автомобил приколка
 5
1 831 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 1 000 kg

Објавено: 1мес 27ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW BR Kanukaygebremst

 Brenderup - 2000kg Boote bis 640cm Premium 24200 TB SR - автомобил приколка
 7
3 024 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 1мес 27ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW BR 303025

 Brenderup - einfach sicher online kaufen bei ANHÄNGERWIRTZ - автомобил приколка
 5
2 599 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 1 800 kg

Објавено: 1мес 27ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW Br Boot Cov

 Brenderup - Bootstrailer Premium 201300B SR mit Rollen Boote - автомобил приколка
 7
2 100 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Корисна носивост: 980 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Објавено: 1мес 27ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW BR 303020

 Brenderup - Brenderup 1500kg Nutzlast 2000kg Premium 242000BSR - автомобил приколка
 6
3 024 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Корисна носивост: 1 500 kg
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 1мес 27ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW BR 303025

 Brenderup - Brenderup Bootsanhänger 750L UB Premium 180750UBL - автомобил приколка
 6
1 243 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 1мес 27ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW BR 310668

 Brenderup - Bootstrailer Brenderup Premium 221800 B SR 1800 - автомобил приколка
 5
2 601 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 1 800 kg

Објавено: 1мес 27ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW BR 303023

 Brenderup - 3500kg Bootstrailer sofort verfügbar 30350 TB SRX - автомобил приколка
 7
6 049 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1мес 27ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

 Brenderup - Kanu Kajak Boot ab Düsseldorf Neu - автомобил приколка
 8
1 507 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 1мес 27ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW 837 kanukajak

1 2 3 5   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Car trailers - BRENDERUP
t1 old