Користени и нови автомобил приколки BÖCKMANN за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Автомобил приколки BÖCKMANN


37
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Böckmann - Tandem 2000 Hochplane 300x150x180cm gebraucht - автомобил приколка
 7
1 890 EUR
Цена без ДДВ
2006
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 19ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW used CCK657

BOECKMANN HL-AL 5121/27 F Hochlader - автомобил приколка
 20
5 990 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
2022
2-оски

Објавено: 1мес 9ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930772

BOECKMANN TL-AL 2513/135 Plane Kastenanhänger gebremst - автомобил приколка
 20
2 740 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 1 015 kg
Бруто тежина: 1 350 kg

Објавено: 1мес 17ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930305

BOECKMANN TL-AL 2111/10 Profi Kastenanhänger gebremst - автомобил приколка
 20
1 989 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 769 kg
Бруто тежина: 1 000 kg

Објавено: 2мес 7ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930312

BOECKMANN TL-AL 2513/75 Plane Kastenanhänger ungebremst - автомобил приколка
 20
2 089 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 499 kg
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 2мес 7ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930311

BOECKMANN TL-AL 2513/135 Profi Kastenanhänger gebremst - автомобил приколка
 20
1 889 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 050 kg
Бруто тежина: 1 350 kg

Објавено: 2мес 7ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9927233

BOECKMANN TL-AL 2513/135 Stkl Kastenanhänger gebremst - автомобил приколка
 20
2 189 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 1 072 kg
Бруто тежина: 1 350 kg

Објавено: 2мес 9ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930650

BOECKMANN HL-AL 5121/27 F Hochlader - автомобил приколка
 20
5 790 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
2022
2-оски
Корисна носивост: 1 857 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 2мес 10ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9926994

BOECKMANN TL-AL 2513/135 Plane Kastenanhänger gebremst - автомобил приколка
 20
2 740 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 1 015 kg
Бруто тежина: 1 350 kg

Објавено: 2мес 22ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930325

BOECKMANN HL-AL 5121/27 F Hochlader - автомобил приколка
 20
6 690 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски

Објавено: 2мес 28ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930499

BOECKMANN HL-AL 5121/27 Hochlader - автомобил приколка
 18
6 290 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 847 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 2мес 28ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930497

BOECKMANN HL-AL 4121/30 F Hochlader - автомобил приколка
 20
5 389 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 530 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 3мес 5ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930464

BOECKMANN HL-AL 6224/35 F Hochlader - автомобил приколка
 20
9 090 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 325 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 3мес 8ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930381

BOECKMANN HL-AL 5121/30 Hochlader - автомобил приколка
 20
6 490 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 107 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 3мес 13ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930344

BOECKMANN HL-AL 5121/30 F Hochlader - автомобил приколка
 20
6 990 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 124 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 3мес 13ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930352

BOECKMANN HL-AL 4121/30 Hochlader - автомобил приколка
 19
3 990 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
2013
2-оски
Корисна носивост: 2 322 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 3мес 14ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930086

BOECKMANN K2 Kastenanhänger - автомобил приколка
 13
290 EUR
1983
1-оски

Објавено: 3мес 22ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930196

BOECKMANN HL-AL 3718/27 Hochlader - автомобил приколка
 20
3 790 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
2022
2-оски
Корисна носивост: 2 102 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 3мес 22ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9927293

BOECKMANN HL-AL 4121/27 Hochlader - автомобил приколка
 20
4 189 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
2022
2-оски
Корисна носивост: 2 038 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 3мес 22ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9927303

BOECKMANN KPT 4018/27 H (07) Kofferanhänger - автомобил приколка
 20
4 950 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
2008
2-оски
Корисна носивост: 1 483 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 5мес 8ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930048

1 2   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Car trailers - BÖCKMANN
t1 old