Полуприколки VELDHUIZEN


Сортирај според:
Резултати по страница:
Veldhuizen Minisattel auflieger mit Hiab krane  - полуприколка за низок утовар
 12
20 950 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

2007
2-оски
Корисна носивост: 8 100 kg
Бруто тежина: 10 000 kg

Онлајн: 2мес 4ден

Ultra Lite

Холандија, PUTTEN

Идентификација OJ-14-TN

Veldhuizen low loader for minisattelzug  - полуприколка за низок утовар
 7
8 750 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

2002
1-оски
Корисна носивост: 3 890 kg
Бруто тежина: 5 500 kg

Онлајн: 2мес 4ден

Ultra Lite

Холандија, PUTTEN

VELDHUIZEN P 37-4 - полуприколка
 6
12 950 EUR
Нето цена

Полуприколка

2014
1-оски
Корисна носивост: 1 720 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2мес 8ден

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 271383

Veldhuizen Semi-lowbed trailer (light commercial) P37-2 + ramps + winch - полуприколка за низок утовар
 14
16 000 EUR

Полуприколка за низок утовар

2011
2-оски
Бруто тежина: 10 000 kg

Онлајн: 2мес 30ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O070013

VELDHUIZEN DO - полуприколка
 7
15 950 EUR
Нето цена

Полуприколка

2008
2-оски
Корисна носивост: 3 706 kg
Бруто тежина: 5 200 kg

Онлајн: 5мес 3ден

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 270721

VELDHUIZEN P33-1 - полуприколка
 7
7 300 EUR
Нето цена

Полуприколка

2007
1-оски
Корисна носивост: 2 900 kg
Бруто тежина: 5 090 kg

Онлајн: 7мес

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 269022

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.