Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело SDC Container trailer 20-30-40 ft

Онлајн: 28ден

Бренд SDC
Идентификација OD76533
Година на производство 2008
VIN SDCSK40B3AED76533
Дата на прва регистрација 01.01.2008
Бруто тежина 39 000 kg
Должина 12 300 mm
Ширина 2 500 mm
Висина 1 400 mm
Локација Холандија, Hoogerheide
Телефон +31(0)1... Погледни го телефонскиот број
Шасија/суспензија
  • број на оски: 3-оски
  • оските прават: Bpwecoplus
  • висина на шасија: 1 400 mm
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • гуми: Axle 1: 385/65R22.5, Axle 2: 385/65R22.5, Axle 3: 385/65R22.5
4700 EUR
4 700
EUR
  • 288 290 MKD
  • 5 176 USD

Dingemanse B.V.
Продавач
Dingemanse B.V.
Холандија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
Локално време на дилерот
22:10
4 700
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело SDC Container trailer 20-30 ft + pump
SDC Container trailer 20-30 ft + pump
2004, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
6 300 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело SDC Container trailer 20-30 ft + pump, 2004
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело SDC Container trailer 20-30 ft + pump
SDC Container trailer 20-30 ft + pump
2004, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
6 500 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело SDC Container trailer 20-30 ft + pump, 2004
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Dennison Container trailer 20-30-40-45 ft
Dennison Container trailer 20-30-40-45 ft
3-оски
Холандија, Hoogerheide
5 200 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Dennison Container trailer 20-30-40-45 ft
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Fruehauf Container trailer 20-30-40 ft
Fruehauf Container trailer 20-30-40 ft
1991, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
3 800 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Fruehauf Container trailer 20-30-40 ft, 1991
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Dennison Container combi trailer 20-30-40-45 ft
Dennison Container combi trailer 20-30-40-45 ft
2008, 4-оски
Холандија, Hoogerheide
7 250 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Dennison Container combi trailer 20-30-40-45 ft, 2008
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Montracon Container trailer 30-40-45 ft
Montracon Container trailer 30-40-45 ft
2008, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
5 700 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Montracon Container trailer 30-40-45 ft, 2008
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Trailor Container trailer 20/20/40 FT
Trailor Container trailer 20/20/40 FT
1998, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
3 300 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Trailor Container trailer 20/20/40 FT, 1998
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Dennison Container combi trailer 20-30-40-45 ft
Dennison Container combi trailer 20-30-40-45 ft
2004, 4-оски
Холандија, Hoogerheide
5 500 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Dennison Container combi trailer 20-30-40-45 ft, 2004
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Dennison Container combi trailer 20-30-40-45 ft
Dennison Container combi trailer 20-30-40-45 ft
2007, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
7 700 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Dennison Container combi trailer 20-30-40-45 ft, 2007
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Overlander Container trailer 10-20-30 ft
Overlander Container trailer 10-20-30 ft
1997, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
3 200 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Overlander Container trailer 10-20-30 ft, 1997
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело M & G Container trailer 20-30 ft
M & G Container trailer 20-30 ft
2005, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
6 000 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело M & G Container trailer 20-30 ft, 2005
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Dennison Stack - 4 x container trailer 30-40-45 ft
Dennison Stack - 4 x container trailer 30-40-45 ft
2008, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
20 500 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Dennison Stack - 4 x container trailer 30-40-45 ft, 2008

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.