Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER за продажба - ID: 6193884
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER

Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнериLIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER
Ново|2024|3-оски|50000 kg|58000 kg

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER

Објавено: 7мес 26ден

Додај во омилени
PDF
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 1
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 2
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 3
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 4
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 5
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 6
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 7
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 8
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 9
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 10
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 11
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 12
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 13
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 14
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER NEW 2024 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER: слика 15
Ask for all available pictures

Објавено: 7мес 26ден

Додај во омилени
PDF
Контактирајте го продавачот
Бренд

Година на производство

2024
Ново

Состојба

нова
Нето тежина

8000 kg
Бруто тежина

58000 kg
Корисна носивост

50000 kg
Должина

13600 mm
Ширина

2550 mm
Висина

1200 mm
ADR

Боја

црна, црвена, жолта, портокалова, кафена
Локација

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Шасија/суспензија
суспензија

федер
број на оски

оските прават

BPW
подигање на оска

сопирачки

тапан
централно подмачкување

ABS - антиблокирачки систем за сопирање

предни гуми

385 /65 R22,5
задни гуми

385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
гуми

385/65 R22,5 tyres 6 Units
резервно тркало

Тело/надградба
тело

Containers: 1x20, 1x30, 1x40, 1x45, 2x20
за транспорт на

кутија за алат

држач за резервно тркало

Побарајте подетални информации
Повеќе информации

LIDER TRAILER ALL TYPES SEMI TRAILER MANUFACTURER

00903322488300

show contacts WhatsApp -Viber -Line

show contacts

Please contact with us for available stocks

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Турција, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey
Локално време на дилерот:
11:45
4.3
Осврти: 6
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
L LİDER овластен дилер

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI