Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK за продажба - ID: 6230794
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK

Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо телоLIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK
Ново|2024|3-оски|50000 kg|57000 kg

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK

Објавено: 1мес 13ден

Додај во омилени
PDF
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 1
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 2
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 3
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 4
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 5
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 6
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 7
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 8
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 9
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 10
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 11
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 12
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 13
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 14
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 15
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 16
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 17
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 18
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 19
Нов Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2024 MODELNEW READY IN STOCKS From MANUFACTURER STOCK: слика 20
Ask for all available pictures

Објавено: 1мес 13ден

Додај во омилени
PDF
Контактирајте го продавачот
Бренд

Година на производство

2024
Ново

Состојба

нова
Нето тежина

7000 kg
Бруто тежина

57000 kg
Корисна носивост

50000 kg
Должина

13600 mm
Ширина

2550 mm
Висина

1200 mm
Боја

црна, бела, црвена, сина, жолта, кафена
Локација

Турција, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Шасија/суспензија
суспензија

воздух
број на оски

оските прават

BPW
подигање на оска

сопирачки

тапан
централно подмачкување

ABS - антиблокирачки систем за сопирање

предни гуми

385 /65 R22,5
задни гуми

385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
гуми

385/65 R 22.5
резервно тркало

Тело/надградба
тело

HARDOX METERIAL
кутија за алат

држач за резервно тркало

Доплнително
достапни единици

15
гаранција

Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Lider Trailer & Tanker Manufacturer of all type semi trailer in Turkey.

Please contact with us for our best offer.

show contacts

show contacts

show contacts

Mobile:show contacts / Viber - Whatsupp - Line

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Турција, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey
Локално време на дилерот:
17:35
4.3
Осврти: 6
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
L LİDER овластен дилер

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI