Нов транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture [ Copy ]

picture_as_pdf

23 000 EUR

Нето цена

Тип

Нов транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

Година

2022

Земја

Турција

Телефон

+90-505355......

LIDER на лизинг

Објавено: 1мес 15ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Број на оглас20150005
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина10000 kg
Бруто тежина60000 kg
Корисна носивост50000 kg
Должина12600000 mm
Ширина2550000 mm
Висина1200 mm
Шасија/суспензија
Суспензијафедер/воздух
Број на оски3-оски
Оските праватBPW ECO Plus 2
Подигање на оска
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
Предни гуми385 /65 R22,5
Задни гуми385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
Гуми385/65 R 22,5
Тело/надградба
ТелоContainers: 1x20, 1x30, 1x40, 2x20
За транспорт наконтејнери
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опис

LİDER TRAİLER MANUFACTURER OF ALL TYPES SEMİ TRAILER IN TURKEY.

Tipper

Lowbed

Bulk cement tanker

Flatbed trailer

Containeer carrier

Fuel Tanker trailer

Please contact with us for our best price.

CONTACTS : + show contacts WhatsApp -Viber-Line

show contacts

show contacts

show contacts

Побарајте подетални информации
Продавач

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

location_on

Turkey, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Локално време на дилерот — 18:06


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.