Нов транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture за продажба - ID: 6230797
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Pacton containerchassis | vloeistof container | Geschoopeerd | Schijfremmen - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 5
Прашајте за цена
Ново
2023

Објавено: 5ден

Dutch Trailer Center BV

Холандија, Ommen

Број на оглас DTC3127

LIDER NEW 2023 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 15
19 800 EUR
Цена без ДДВ

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери

Ново
2023
3-оски
Корисна носивост: 50 000 kg
Бруто тежина: 58 000 kg

Објавено: 1мес 12ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

6 L

Танзанија

LIDER NEW 2023 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 15
Прашајте за цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери

Ново
2023
3-оски
Корисна носивост: 50 000 kg
Бруто тежина: 58 000 kg

Објавено: 1мес 7ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

6 L

Танзанија

Dennison Container trailer 20-30-40-45 ft - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 15
7 900 EUR
2005
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1год 3мес

Dingemanse B.V.

15

Холандија, Hoogerheide

Број на оглас O016019

Dennison Container trailer 20-30-40-45 ft - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 18
7 900 EUR
2005
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1год 3мес

Dingemanse B.V.

15

Холандија, Hoogerheide

Број на оглас O016023

scorpion Container oplegger 20 , 30 , 40 ft nieuw - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 8
22 000 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022

Објавено: 6мес 15ден

Twente Trucks

13

Холандија, RIJSSEN

Број на оглас VK 1690

Dennison 3-axle container trailer 20-30-40-45 ft - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 17
8 900 EUR
2013
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 6мес 24ден

Dingemanse B.V.

15

Холандија, Hoogerheide

Број на оглас O041409

Dennison 3-axle container trailer 20-30-40-45 ft - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 15
8 900 EUR
2013
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 6мес 24ден

Dingemanse B.V.

15

Холандија, Hoogerheide

Број на оглас O041405

Dennison 3-axle container trailer 20-30-40-45 ft - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 15
8 900 EUR
2013
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 6мес 24ден

Dingemanse B.V.

15

Холандија, Hoogerheide

Број на оглас O041397

Dennison 3-axle container trailer 20-30-40-45 ft - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 14
8 900 EUR
2013
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 6мес 14ден

Dingemanse B.V.

15

Холандија, Hoogerheide

Број на оглас O041417

Dennison Stack - 2 x container trailer 20-30-40 ft - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 16
10 000 EUR
2006
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 3год 2мес

Dingemanse B.V.

15

Холандија, Hoogerheide

Број на оглас O018587B

Dennison 3-axle container trailer 20-30-40-45 ft - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 17
7 900 EUR
2005
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1год 4мес

Dingemanse B.V.

15

Холандија, Hoogerheide

Број на оглас O016223

Hoet Trailers Container Transport - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
Прашајте за цена
2022

Објавено: 1год 1мес

TheTruckCompany

18

Белгија, Hooglede

Број на оглас TC77796

Нов транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело за транспорт на контејнери LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture: слика 1
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture: слика 2
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture: слика 3
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture: слика 4
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture: слика 5
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture: слика 6
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture: слика 7
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture: слика 8
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture: слика 9
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture: слика 10
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture: слика 11
Побарајте ги сите достапни фотографии
Бренд LIDER
Број на оглас 20150005
Година на производство 2022
Ново
Состојба нова
Нето тежина 10 000 kg
Бруто тежина 60 000 kg
Корисна носивост 50 000 kg
Должина 12 600 000 mm
Ширина 2 550 000 mm
Висина 1 200 mm
Локација Турција, Konya
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • број на оски: 3-оски
 • оските прават: BPW ECO Plus 2
 • подигање на оска
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • предни гуми: 385 /65 R22,5
 • задни гуми: 385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
 • гуми: 385/65 R 22,5
Тело/надградба
 • тело: Containers: 1x20, 1x30, 1x40, 2x20
 • за транспорт на: контејнери
 • кутија за алат
 • држач за резервно тркало
23 000
EUR

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

LIDER 2022 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacture

t1 old test archive
t1 test archive - Semi-trailer
t1 test archive - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
t1 old