Нов транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER 2020 YEAR NEW 40' 20' 30' container transport trailer manufacturer

Онлајн: 3мес 13ден

Бренд LIDER
Идентификација 20150005
Година на производство 2020
Ново
Состојба нова
Нето тежина 10 000 kg
Бруто тежина 60 000 kg
Корисна носивост 50 000 kg
Должина 12 600 000 mm
Ширина 2 550 000 mm
Висина 1 200 mm
Локација Турција, Konya
Телефон +90-5053...
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • број на оски: 3-оски
 • оските прават: BPW ECO Plus 2
 • подигање на оска
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • предни гуми: 385 /65 R22,5
 • задни гуми: 385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
 • гуми: 385/65 R 22,5
Тело/надградба
 • кутија за алат
 • држач за резервно тркало
Доплнително
 • достапни единици: 10
15000 EUR
15 000
EUR
 • 925 018 MKD
 • 18 224 USD

Продавач
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Турција
Повеќе од 4 години со Truck1
L LİDER овластен дилер
Локално време на дилерот
10:13
15 000
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2020 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER
LIDER NEW 2020 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER
2020, 3-оски
Турција, Konya
15 500 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело LIDER NEW 2020 MODELS YEAR (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER, 2020
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело ASCA 20'-30' Container Transport
ASCA 20'-30' Container Transport
1999
Белгија, Hooglede
1 900 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело ASCA 20'-30' Container Transport, 1999
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Hoet Trailers 20-30 FT. Container Transport
Hoet Trailers 20-30 FT. Container Transport
2020
Белгија, Hooglede
19 900 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Hoet Trailers 20-30 FT. Container Transport, 2020
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Hoet Trailers 20-30 FT. Container Transport
Hoet Trailers 20-30 FT. Container Transport
2020
Белгија, Hooglede
19 900 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Hoet Trailers 20-30 FT. Container Transport, 2020
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Hoet Trailers 20-30 FT. Container Transport
Hoet Trailers 20-30 FT. Container Transport
2020
Белгија, Hooglede
19 900 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Hoet Trailers 20-30 FT. Container Transport, 2020
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Van Hool 20'-30' Container Transport
Van Hool 20'-30' Container Transport
2015
Белгија, Hooglede
13 900 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Van Hool 20'-30' Container Transport, 2015
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело TURBOS HOET 20-30 ft Container Transport
TURBOS HOET 20-30 ft Container Transport
Белгија, Hooglede
18 950 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело TURBOS HOET 20-30 ft Container Transport
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело TURBOS HOET 20'-30' Container Transport
TURBOS HOET 20'-30' Container Transport
1998
Белгија, Hooglede
2 900 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело TURBOS HOET 20'-30' Container Transport, 1998
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело General Trailer Container Transport
General Trailer Container Transport
2004
Белгија, Hooglede
3 250 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело General Trailer Container Transport, 2004
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело General Trailer Container Transport
General Trailer Container Transport
2004
Белгија, Hooglede
3 250 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело General Trailer Container Transport, 2004
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело General Trailer Container Transport
General Trailer Container Transport
2004
Белгија, Hooglede
3 250 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело General Trailer Container Transport, 2004
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело General Trailer Container Transport
General Trailer Container Transport
2004
Белгија, Hooglede
3 250 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело General Trailer Container Transport, 2004

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.