Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone - SLED CHASSIS BJ 21 ELTU 6 SLIDE SLED CHASSIS

Онлајн: 2мес 27ден

Бренд KRONE
Идентификација BRD LEASING
Година на производство 2021
Нето тежина 5 865 kg
Бруто тежина 40 000 kg
Локација Германија, Würselen
Телефон +49 1732...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • гуми: 385/55 R 22.5
31900 EUR
31 900
EUR
  • 1 970 549 MKD
  • 38 745 USD

Продавач
Dieter Jaeger
Dieter Jaeger Германија
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:41
Лица за контакт
Verkaufsabteilung
English, Deutsch, Français
Dieter Jäger
31 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Pacton Container chassis
Pacton Container chassis
1996
Данска, Glostrup
708 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Pacton Container chassis, 1996
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone 3-Achs-Containerchassis 20ft
Krone 3-Achs-Containerchassis 20ft
2018, 3-оски
Германија, Essen
16 500 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone 3-Achs-Containerchassis 20ft, 2018
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone - SLED CHASSIS BJ 21 ELTU 6 SLIDE SLED CHASSIS
Krone - SLED CHASSIS BJ 21 ELTU 6 SLIDE SLED CHASSIS
2021, 3-оски
Германија, Würselen
449 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone - SLED CHASSIS BJ 21 ELTU 6 SLIDE SLED CHASSIS, 2021
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Trouillet Slide chassis - DRUM
Trouillet Slide chassis - DRUM
1998, 3-оски
Холандија, Lamswaarde
3 500 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Trouillet Slide chassis - DRUM, 1998
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone SD Multi Chassis
Krone SD Multi Chassis
2008, 3-оски
Холандија, Oldenzaal
5 400 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone SD Multi Chassis, 2008
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone SD Multi Chassis
Krone SD Multi Chassis
2007, 3-оски
Холандија, Oldenzaal
4 700 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone SD Multi Chassis, 2007
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone SD Multi Chassis
Krone SD Multi Chassis
2007, 3-оски
Холандија, Oldenzaal
4 700 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone SD Multi Chassis, 2007
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone SD CONTAINER CHASSIS - BPW AXLES - DISC BRAKES -
Krone SD CONTAINER CHASSIS - BPW AXLES - DISC BRAKES -
2006, 3-оски
Холандија, Werkendam
6 250 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone SD CONTAINER CHASSIS - BPW AXLES - DISC BRAKES -, 2006
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone SDC 27 elTU5 Plus Container-Chassis, Front- und
Krone SDC 27 elTU5 Plus Container-Chassis, Front- und
2012, 3-оски
Германија, Göttingen
14 900 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Krone SDC 27 elTU5 Plus Container-Chassis, Front- und, 2012
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело ASCA Chassis 20 FT, Container chassis
ASCA Chassis 20 FT, Container chassis
1998
Холандија, Ede
2 600 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело ASCA Chassis 20 FT, Container chassis, 1998
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Nova NEW TIPPING CHASSIS FOR 20, 30, 40 FT CONTAINER
Nova NEW TIPPING CHASSIS FOR 20, 30, 40 FT CONTAINER
2021, 3-оски
Турција, Konya
16 000 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Nova NEW TIPPING CHASSIS FOR 20, 30, 40 FT CONTAINER, 2021
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Pacton Container chassis
Pacton Container chassis
1996
Данска, Glostrup
708 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Pacton Container chassis, 1996
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Schmitz 20 Chassis
Schmitz 20 Chassis
1994, 2-оски
Данска, Padborg
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Schmitz 20 Chassis, 1994
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело OZGUL SKELATAL CONTAINER CHASSIS
OZGUL SKELATAL CONTAINER CHASSIS
3-оски
Турција, Konya
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело OZGUL SKELATAL CONTAINER CHASSIS

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.