Нов транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело EMIRSAN Direct from Factory Custom Made Trailers

picture_as_pdf

picture_as_pdf

17 500 EUR

Тип

Нов транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

Година

2021

Земја

Турција

Телефон

+905323846......

EMIRSAN на лизинг

Онлајн: 5мес 19ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендEMIRSAN
Година на производство2021
Ново
Состојбанова
Нето тежина7500 kg
Бруто тежина44500 kg
Корисна носивост37000 kg
Бојацрвена
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Број на оски3-оски
Оските праватPIRLANTA
Подигање на оска
Сопирачкитапан
EBS - електронски систем за сопирање
Гуми385 X 65 X 22.5
Тело/надградба
ТелоContainers: 1x20, 1x40, 2x20
За транспорт наконтејнери
Кутија за алат
Држач за резервно тркало

Опис


Custom Made Trailers at requested specs , 3 axle , 2 axle , flexible transport solutions , Please contact for further details

show contacts Whatsapp

show contacts Whatsapp

show contacts Whatsapp

show contacts Landline

show contacts Fax

Побарајте подетални информации

Продавач

Emirsan Trailer

Emirsan Trailer

location_on

Turkey, Konya

phone_iphone+905323846...
access_time

Локално време на дилерот — 17:41

Лица за контакт

ERDEM ÇAY

ERDEM ÇAY

+90 554500...


Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.