Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-TEC VCC01* FLEXITRAILERCONTAINER CHASSIS *

Онлајн: 1мес

Бренд D-TEC
Година на производство 2011
Бруто тежина 43 000 kg
Корисна носивост 37 498 kg
Локација Германија, Dietzenbach
Телефон +49 6074...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
11990 EUR
11 990
EUR
  • 737 288 MKD
  • 13 348 USD

Нето цена

Лизинг

NBC-Trucks GmbH
Продавач
NBC-Trucks GmbH
Германија
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
05:08
11 990
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-TEC FT-LS-S, Flexitrailer, Multi, Container Chassis!
D-TEC FT-LS-S, Flexitrailer, Multi, Container Chassis!
2019, 3-оски
Германија, Sittensen
25 900 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-TEC FT-LS-S, Flexitrailer, Multi, Container Chassis!, 2019
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-Tec Polyvalent chassis 20-30-40-45 ft
D-Tec Polyvalent chassis 20-30-40-45 ft
2006, 3-оски
Белгија, Wingene
8 850 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-Tec Polyvalent chassis 20-30-40-45 ft, 2006
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-Tec Flexitrailer
D-Tec Flexitrailer
2007, 3-оски
Холандија, 's-Hertogenbosch
8 750 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-Tec Flexitrailer, 2007
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-Tec Flexitrailer
D-Tec Flexitrailer
2007, 3-оски
Холандија, 's-Hertogenbosch
8 750 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-Tec Flexitrailer, 2007
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело DIV. D TEC FT-43-03V Flextrailer
DIV. D TEC FT-43-03V Flextrailer
2011, 3-оски
Холандија, Weert
11 400 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело DIV. D TEC FT-43-03V Flextrailer, 2011
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-Tec Steillader-Tilting
D-Tec Steillader-Tilting
2010, 3-оски
Холандија, 's-Hertogenbosch
34 750 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-Tec Steillader-Tilting, 2010
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-Tec S/00126
D-Tec S/00126
2007, 3-оски
Белгија, ANTWERPEN
3 000 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-Tec S/00126, 2007
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-Tec S/00126
D-Tec S/00126
2008, 3-оски
Белгија, ANTWERPEN
3 000 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-Tec S/00126, 2008
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-TEC 3-Achs-Containerchassis
D-TEC 3-Achs-Containerchassis
2018, 3-оски
Германија, Essen
27 950 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-TEC 3-Achs-Containerchassis, 2018
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-TEC 3-Achs-Containerchassis
D-TEC 3-Achs-Containerchassis
2017, 3-оски
Германија, Essen
19 750 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-TEC 3-Achs-Containerchassis, 2017
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Diversen D-TEC /SCHMITZ / RENDERS
Diversen D-TEC /SCHMITZ / RENDERS
2002, 3-оски
Белгија, Meer
3 250 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело Diversen D-TEC /SCHMITZ / RENDERS, 2002
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-Tec DTEO 2001N
D-Tec DTEO 2001N
2006, 3-оски
Белгија, ANTWERPEN
3 000 EUR
Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело D-Tec DTEO 2001N, 2006

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.