Користени и нови транспортери на контејнери/ полуприколки со променливо тело за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Транспортери на контејнери/ полуприколки со променливо тело


Сортирај според:
Резултати по страница:
Kögel Port 40 simplex, pneumatischer Heckausschub  - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 1
Прашајте за цена
Ново
2022
3-оски
Корисна носивост: 34 250 kg
Бруто тежина: 39 500 kg

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

13

Германија, Essen

Број на оглас 31625

TASKER  - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 6
3 330 EUR
1993
2-оски
Корисна носивост: 23 900 kg
Бруто тежина: 27 440 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

Pacton containerchassis | schuifkop | geschoopeerd | RVS kist - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 5
Прашајте за цена
Ново
2023

Dutch Trailer Center BV

Холандија, Ommen

Број на оглас DTC3029

D-TEC FT-43-03  - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 13
7 900 EUR
Цена без ДДВ
2006
3-оски
Бруто тежина: 40 000 kg

Објавено: 1час

LOSL s.r.o.

16

Чешка република, Nové Strašecí

Број на оглас 165-22

MONTRACON SLIDING-SKELETAL - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
Аукција
2012

Објавено: 3час 11мин

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Обединето Кралство, Doncaster

Број на оглас C327317

SDC SLIDING-SKELETAL - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
Аукција
2010

Објавено: 3час 11мин

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Обединето Кралство, Trailer Centre

Број на оглас C304095

M&V Containerchassis 20,30,40 & Highcube / TOP /  - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 5
14 900 EUR
Цена без ДДВ
2013
3-оски
Корисна носивост: 32 270 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 3час 44мин

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Германија, Kehl-Neumühl

Schmitz Cargobull SCF24G slider multi - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 3
9 900 EUR
Цена без ДДВ
2008
3-оски
Корисна носивост: 33 190 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1ден

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 297720

Schmitz Cargobull SCF24G slider multi - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 2
9 900 EUR
Цена без ДДВ
2008
3-оски
Корисна носивост: 33 190 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1ден

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 297721

Schmitz Cargobull SCF24G slider multi - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 2
9 900 EUR
Цена без ДДВ
2008
3-оски
Корисна носивост: 33 190 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1ден

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 297719

Kassbohrer XS (26940) - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 17
22 900 EUR
2022
3-оски
Корисна носивост: 31 370 kg
Бруто тежина: 35 500 kg

Објавено: 2ден

BENE Trucks Sp. z o.o.

Полска, Olsztyn

LAG 20FT, BPW, ADR, NL-CHASSIS - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 17
7 985 EUR
Цена без ДДВ
2007
2-оски
Корисна носивост: 28 500 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Објавено: 2ден

Equipped4U BV

12

Холандија, Aanwas

Број на оглас OJ58PS

Schmitz Cargobull 40FT HC, SAF+disc, extendable, NL-chassis - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
7 985 EUR
Цена без ДДВ
2008
3-оски
Корисна носивост: 33 540 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 2ден

Equipped4U BV

12

Холандија, Aanwas

Број на оглас OK63FT

Lecitrailer 3E 20PC HC - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 12
3 750 EUR
Цена без ДДВ
2004
3-оски

GA Den Otter bedrijfsauto’s BV

17

Белгија, Meer

Број на оглас 1702

Lecitrailer 3E 20PC HC - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 14
3 750 EUR
Цена без ДДВ
2004
3-оски

GA Den Otter bedrijfsauto’s BV

17

Белгија, Meer

Број на оглас 1702

LAG 40 ft tipping chassis elct. tipping unit 24 v ONLY FOR RENTING  - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 6
Прашајте за цена
2018
3-оски
Корисна носивост: 33 840 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 2ден

Combo Sales B.V.

Холандија, Born, Netherlands

Diversen FLEXITRAILER EXTENDABLE 3 X TOP CONDITION !!  - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 11
23 500 EUR
2020
3-оски
Корисна носивост: 39 141 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

Објавено: 2ден

Combo Sales B.V.

Холандија, Born, Netherlands

Schmitz Cargobull SCF 24 MultiChassis - 2x LIFT AXLE - APK  - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 14
8 950 EUR
Цена без ДДВ
2010
3-оски
Корисна носивост: 33 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 2ден

RH TRUCKS B.V.

6

Холандија, Meerkerk

H.F.R. Containerchassis 20-40-45 ft SB 240 APK TuV new - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
Прашајте за цена
2006
3-оски
Корисна носивост: 30 450 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 2ден

Truckcenter Veendam B.V.

7

Холандија, Veendam

Број на оглас OK41YY

D-Tec FT-43-03V - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 17
8 750 EUR
Цена без ДДВ
2007
3-оски
Корисна носивост: 37 700 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

GA Den Otter bedrijfsauto’s BV

17

Белгија, Meer

Број на оглас 1695

Kögel S24-2 3 axles 2x20-30-40ft. SAF Liftachse - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
19 400 EUR
Цена без ДДВ
2021
3-оски
Корисна носивост: 35 540 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Објавено: 2ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70191550

Renders EURO 820 Container Transport - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
33 650 EUR
Цена без ДДВ
2023

Објавено: 3ден

TheTruckCompany

18

Белгија, Hooglede

Број на оглас TC71877

Krone 45FT-HC, BPW, extendable front+ rear+ bumper, NL-chassis, APK: 07/2023 - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
7 985 EUR
Цена без ДДВ
2008
3-оски
Корисна носивост: 35 200 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Објавено: 3ден

Equipped4U BV

12

Холандија, Aanwas

Број на оглас OK80HJ

1 2 3 32   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old