Шасијски полуприколки

Резултати пронајдени: 22

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Шасијски полуприколки
 • Бренд
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Број на оски
 • За транспорт на
 • Опции
 • Корисна носивост, kg
 • Бруто тежина, kg
Шасијска полуприколка OVA chassis
6
Шасијска полуприколка
OVA chassis
BVBA ANVECO TRADING
Белгија
Година на производство: 2006
Број на оски: 3-оски
3 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 15ден
Шасијска полуприколка Iveco Eurocargo
16
Шасијска полуприколка
Iveco Eurocargo
AuctionPort
Белгија
Година на производство: 2008
2 500  EUR
Аукција
Онлајн: 11час 21мин
Шасијска полуприколка HRD 2-Achs Linkfahrgestell
4
Шасијска полуприколка
HRD 2-Achs Linkfahrgestell
HRD Trailer Engineering GmbH
Германија
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 2-оски
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Шасијска полуприколка KOMODO 4 AXLE VARIABLE (PATENTED PRODUCT BY KOMODO)
15
Шасијска полуприколка
KOMODO 4 AXLE VARIABLE (PATENTED PRODUCT BY KOMODO)
KOMODO TREYLER SANAYİ VE TİCARET LTD.STİ.
Турција
Година на производство: 2021
Број на оски: 4-оски
Прашајте за цена
Онлајн: 15ден
Шасијска полуприколка KOMODO 3 AXLE SELF-STEERING
1
18
Шасијска полуприколка
KOMODO 3 AXLE SELF-STEERING
KOMODO TREYLER SANAYİ VE TİCARET LTD.STİ.
Турција
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
Прашајте за цена
Онлајн: 15ден
Шасијска полуприколка KOMODO 4 AXLE HYDRAULIC STEERING
6
Шасијска полуприколка
KOMODO 4 AXLE HYDRAULIC STEERING
KOMODO TREYLER SANAYİ VE TİCARET LTD.STİ.
Турција
Година на производство: 2021
Број на оски: 4-оски
Прашајте за цена
Онлајн: 15ден
Шасијска полуприколка ISTRAIL
20
Шасијска полуприколка
ISTRAIL
ATS Sweden
Шведска
Година на производство: 2008
Број на оски: 4-оски
13 600  EUR
Онлајн: 16ден
Шасијска полуприколка KOMODO 3 AXLE EXTENDABLE CHASSIS SEMI TRAILER
9
Шасијска полуприколка
KOMODO 3 AXLE EXTENDABLE CHASSIS SEMI TRAILER
KOMODO TREYLER SANAYİ VE TİCARET LTD.STİ.
Турција
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
Прашајте за цена
Онлајн: 17ден
Шасијска полуприколка KOMODO 8 PENDLE AXLE EXTENDABLE
13
Шасијска полуприколка
KOMODO 8 PENDLE AXLE EXTENDABLE
KOMODO TREYLER SANAYİ VE TİCARET LTD.STİ.
Турција
Година на производство: 2021
Број на оски: 8-оски
Прашајте за цена
Онлајн: 17ден
Шасијска полуприколка KOMODO 5+2 Axle Modular Chassıs – Dls System Lowbed Semi Trailer
7
Шасијска полуприколка
KOMODO 5+2 Axle Modular Chassıs – Dls System Lowbed Semi Trailer
KOMODO TREYLER SANAYİ VE TİCARET LTD.STİ.
Турција
Година на производство: 2021
Број на оски: 5-оски
Прашајте за цена
Онлајн: 17ден
Шасијска полуприколка OVA chassis
6
Шасијска полуприколка
OVA chassis
BVBA ANVECO TRADING
Белгија
Година на производство: 2006
Број на оски: 3-оски
3 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 15ден
Шасијска полуприколка ALIM 3 AXLE, CENTER AXLE REMORQUE
8
Шасијска полуприколка
ALIM 3 AXLE, CENTER AXLE REMORQUE
Alim Otomotiv Nakliyat Sanayi ve Ticaret LTD. STİ
Турција
Година на производство: 2021
Прашајте за цена
Онлајн: 1мес 15ден
Шасијска полуприколка SCF 24 Sea Container Chassi
13
Шасијска полуприколка
SCF 24 Sea Container Chassi
ATS Sweden
Шведска
Година на производство: 2008
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32860 kg
Бруто тежина: 39000 kg
3 817  EUR
Онлајн: 2мес 22ден
Шасијска полуприколка LAG 5 Stack Mega trailers , 3 BPW Axles , 2 driving positions , Drum brakes , Air suspension
18
Шасијска полуприколка
LAG 5 Stack Mega trailers , 3 BPW Axles , 2 driving positions , Drum brakes , Air suspension
Stedefra BV
Холандија
Година на производство: 2010
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 30900 kg
Бруто тежина: 39000 kg
17 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 4мес 31ден
Шасијска полуприколка LAG 5 Stack MEGA trailers , 3 BPW Axles , 2 driving positions , Drum Brakes , Air Suspension
16
Шасијска полуприколка
LAG 5 Stack MEGA trailers , 3 BPW Axles , 2 driving positions , Drum Brakes , Air Suspension
Stedefra BV
Холандија
Година на производство: 2010
Број на оски: 3-оски
17 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 4мес 31ден
Шасијска полуприколка LAG Stack of 5 Mega Trailers , 3 BPW Axles , 2 Driving positions , Drum Brakes , Air Suspension
16
Шасијска полуприколка
LAG Stack of 5 Mega Trailers , 3 BPW Axles , 2 Driving positions , Drum Brakes , Air Suspension
Stedefra BV
Холандија
Година на производство: 2010
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32500 kg
Бруто тежина: 39000 kg
17 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 4мес 31ден
Шасијска полуприколка LAG Stack of 5 Mega Trailers , 3 BPW Axle , 2 driving positions , Drum Brakes , Air Suspension
16
Шасијска полуприколка
LAG Stack of 5 Mega Trailers , 3 BPW Axle , 2 driving positions , Drum Brakes , Air Suspension
Stedefra BV
Холандија
Година на производство: 2010
Број на оски: 3-оски
17 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 4мес 31ден
Шасијска полуприколка Pacton TBZ339
0
Шасијска полуприколка
Pacton TBZ339
Anema Trucks & Spare Parts
Холандија
Година на производство: 1999
Број на оски: 3-оски
1 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 5мес 12ден
Шасијска полуприколка Broshuis 3UCC-39 + 3 axle + 2X EXTENDABLE 40FT HC
19
Шасијска полуприколка
Broshuis 3UCC-39 + 3 axle + 2X EXTENDABLE 40FT HC
Trucks Roosendaal
Холандија
Година на производство: 1995
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 36000 kg
3 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 7мес 28ден
Шасијска полуприколка Renders ROC12.27 , stack of 5 trailers , 3Axle Mercedes , Disc Brakes , Air susension
20
Шасијска полуприколка
Renders ROC12.27 , stack of 5 trailers , 3Axle Mercedes , Disc Brakes , Air susension
Stedefra BV
Холандија
Година на производство: 1999
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 39000 kg
13 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 11мес 7ден
Шасијска полуприколка Kässbohrer SSK 52/11-24 52M3
6
Шасијска полуприколка
Kässbohrer SSK 52/11-24 52M3
Anema Trucks & Spare Parts
Холандија
Година на производство: 1988
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 27790 kg
Бруто тежина: 35000 kg
8 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 1год 2мес
Страница 1 од 2
Резултати пронајдени: 22
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.