Користени и нови шасијски полуприколки за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Шасијски полуприколки


14
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
PACTON TXC339 - шасијска полуприколка
 12
8 300 EUR
2003
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, São João de Ver

ASCA S222 CL - шасијска полуприколка
 46
19 900 EUR
Цена без ДДВ
2010

Објавено: 5ден

SARL FCE

Франција, HUTTENHEIM

Број на оглас 220228

Fliegl 1x20 / 2x20 / 1x30 / 1x40 / 1x45 Highcube, SAF  - шасијска полуприколка
 30
23 990 EUR
Цена без ДДВ
2022
3-оски

Објавено: 5ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

14

Австрија, Peuerbach

Број на оглас TR23065

SCHMITZ CARGOBULL GOTHA - шасијска полуприколка
 18
4 015 EUR
2004
3-оски

Објавено: 17ден

ATS Sweden

Шведска, Kronoberg

Број на оглас S5670

Van Hool Special 45 ft tipping chassis elect tipping 24 v  - кипер полуприколка
 10
Прашајте за цена
2005

Објавено: 24ден

Combo Sales B.V.

Холандија, Born, Netherlands

Trailor Trouliet Container Chassis 20+30+40 ft - Extand  - шасијска полуприколка
 9
4 500 EUR
Цена без ДДВ
1998
3-оски
Бруто тежина: 5 200 kg

Објавено: 27ден

BETA SERVICES

Холандија, Terborg

SUNSKY 45FT 3 axle gooseneck chassis trailer - шасијска полуприколка
 11
11 778 EUR

Шасијска полуприколка за транспорт на контејнери

Ново
2022
3-оски
Корисна носивост: 40 kg

Објавено: 1мес 17ден

Xiamen Sunsky Vehicle Co.,Ltd

Кина, office add: NO.178, XINFENG ROAD, HULI DISTRICT , XIAMEN CITY, CHINA

SUNSKY 40FT 3 axle skeleton chassis trailer - шасијска полуприколка
 10
10 797 EUR

Шасијска полуприколка за транспорт на контејнери

Ново
2022
3-оски

Објавено: 1мес 17ден

Xiamen Sunsky Vehicle Co.,Ltd

Кина, office add: NO.178, XINFENG ROAD, HULI DISTRICT , XIAMEN CITY, CHINA

BROSHUIS 3 VCC - шасијска полуприколка
 7
Прашајте за цена
2001
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 1мес 23ден

TUGATRUCKS UNIPESSOAL LDA

Португалија, BAGUIM DO MONTE

Renders X-STEERING - шасијска полуприколка
 20
Прашајте за цена
2014

Објавено: 1мес 24ден

VLASTUIN TRUCK-EN TRAILERTRADING B.V.

7

Холандија, RENSWOUDE

BURG SILVERGREEN SC03, FOR ALL TYPES OF CONTAINE  - шасијска полуприколка
 15
9 500 EUR
Цена без ДДВ
2013
3-оски
Корисна носивост: 33 750 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 3мес 10ден

TIR CENTRUM s. r. o.

11

Чешка република, Praha

BURG SILVERGREEN SC03, FOR ALL TYPES OF CONTAINE  - шасијска полуприколка
 15
9 500 EUR
Цена без ДДВ
2013
3-оски
Корисна носивост: 33 750 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 3мес 10ден

TIR CENTRUM s. r. o.

11

Чешка република, Praha

Wielton NS 34 PT, EXPANDABLE FOR ALL TYPES OF CONTAINERS  - шасијска полуприколка
 14
7 200 EUR
Цена без ДДВ
2009
3-оски
Корисна носивост: 30 200 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 3мес 12ден

TIR CENTRUM s. r. o.

11

Чешка република, Praha

Wielton NS 34 PT, EXPANDABLE FOR ALL TYPES OF CONTAINERS  - шасијска полуприколка
 14
7 200 EUR
Цена без ДДВ
2009
3-оски
Корисна носивост: 30 200 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 3мес 12ден

TIR CENTRUM s. r. o.

11

Чешка република, Praha

PACTON TXC339 - шасијска полуприколка
 12
8 300 EUR
2003
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 8мес 20ден

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, São João de Ver

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old