Полуприколки


6 089
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 305 1/305   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MTDK 30 PL - полуприколка со церада
 20
2 695 EUR
Аукција

Полуприколка со церада

2012
Корисна носивост: 34 200 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 2мес 9ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Glostrup

Faymonville 2-Achs-Tiefbett - 2x12 t - teleskopierbar  - полуприколка за низок утовар
 1
Прашајте за цена

Полуприколка за низок утовар

Ново
2019
2-оски
Корисна носивост: 36 300 kg
Бруто тежина: 49 000 kg

Онлајн: 10мес 11ден

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

11

Германија, Essen

Идентификација 27249

SCHMITZ Semiremolque Frigo Standard - полуприколка сандучар
 11
21 819.67 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2013
3-оски
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 11час 31мин

Schmitz Cargobull Iberica S.A. (Cargobull Trailer Store Valencia)

S

Шпанија, Moncada

Идентификација 5451581

Stas S54-3A8 + 3 AXLE + ADR + KIPPER - кипер полуприколка
 15
7 950 EUR
Нето цена

Кипер полуприколка

1991
3-оски
Корисна носивост: 27 420 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 17час 34мин

Trucks Roosendaal

6

Холандија, Roosendaal

Идентификација 116078

MOL K85F + 3 AXLE + 27 KUB - кипер полуприколка
 19
7 950 EUR
Нето цена

Кипер полуприколка

1987
Корисна носивост: 31 350 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 18час 40мин

Trucks Roosendaal

6

Холандија, Roosendaal

Идентификација 134308

MOL K85F + 3 axle + 27 CUB - кипер полуприколка
 17
7 950 EUR
Нето цена

Кипер полуприколка

1986
3-оски
Корисна носивост: 31 350 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 19час 28мин

Trucks Roosendaal

6

Холандија, Roosendaal

Идентификација 5133714

Carnehl CSS/AL Walking Floor 93 M 3 / Lift as HYDRO KLEPPEN - полуприколка сандучар
 12
26 900 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2014
3-оски
Корисна носивост: 35 920 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 19час 42мин

Kulk Trucks

Холандија, Katwijk

Идентификација ON90HL

Groenewegen DRO-14-20 B Steeraxle Taillift / LBW - полуприколка сандучар
 19
5 400 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2006
2-оски
Корисна носивост: 25 520 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 21час 46мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70146904

Van Hool 20-30 FT Container Transport - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 10
3 200 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2004
Корисна носивост: 34 440 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 1ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC82794

INTERCONSULT + pump - полуприколка цистерна
 17
Прашајте за цена

Полуприколка цистерна за транспорт на гас/LPG

1996
3-оски

Онлајн: 1ден

Baltic Special Machinery Export

9

Литванија, Dievogala

Schmitz Cargobull SKO 24/L- 34.4 FP60 COOL,CARRIER VECTOR,1046 MTH  - полуприколка ладилник
 15
34 600 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2016
3-оски
Корисна носивост: 27 323 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Чешка република, Praha

Schmitz Cargobull SKO 24/L- 34.4 FP60 COOL,CARRIER VECTOR,1046 MTH  - полуприколка ладилник
 15
34 600 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2016
3-оски
Корисна носивост: 27 323 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Чешка република, Praha

Krone SD 04, LOWDECK, LIFTING AXLE, MULTILOCK  - полуприколка со церада
 9
20 600 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2019
3-оски
Корисна носивост: 29 539 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Чешка република, Praha

Krone SD 04, LOWDECK, LIFTING AXLE, LIFTING ROOF  - полуприколка со церада
 11
17 650 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2018
3-оски
Корисна носивост: 29 412 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Чешка република, Praha

LKW Transporter  - автотранспортна полуприколка
 8
26 800 EUR
Нето цена

Автотранспортна полуприколка

2007
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1ден

AMS storitve d.o.o.

Словенија, Šentjur

MAN H24 - камион влекач
 20
5 000 EUR
Аукција

Камион влекач, полуприколка за низок утовар

2006
578 648 km
423 hp

Онлајн: 1ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Veenhuizerweg 41, Heerhugowaard , 1704 DP

Идентификација 7287192

 Spitzer sf 2434 - полуприколка цистерна
 8
9 900 EUR

Полуприколка цистерна

1998
3-оски
Корисна носивост: 29 305 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 1ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Schwarzmuller J 203 - полуприколка со церада
 8
6 700 EUR

Полуприколка со церада

2009
3-оски
Корисна носивост: 27 870 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 1ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen  - полуприколка платформа
 20
4 850 EUR
Нето цена

Полуприколка платформа

2009
3-оски

Онлајн: 1ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Австрија, Peuerbach

Идентификација TR21041

Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen  - полуприколка платформа
 20
4 850 EUR
Нето цена

Полуприколка платформа

2009
3-оски

Онлајн: 1ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Австрија, Peuerbach

Идентификација TR21041

LECINENA PLATAFORMA - полуприколка платформа
 1
Прашајте за цена

Полуприколка платформа

Ново
2-оски
Корисна носивост: 28 000 kg

Онлајн: 1ден

Talleres Capelán S.L.

12

Шпанија, Uxes

Идентификација 13/0225-1

Faymonville Nedbygget - полуприколка за низок утовар
 10
34 500 EUR

Полуприколка за низок утовар

2014
4-оски
Корисна носивост: 33 180 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 1ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0014861

1 2 3 305   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.