Полуприколки SCHMIDT


24
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Schmidt Lift- / Steering axle Coil  *Hamm-DE* SPC/41/E/11 - полуприколка со церада
 17
2 900 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2000
3-оски
Корисна носивост: 27 200 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 5ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70124836

Schmidt Bordwände Coil *Hamm-DE* SPC/45/E/12,5 - полуприколка со церада
 18
3 600 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2006
3-оски
Корисна носивост: 37 800 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Онлајн: 5ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70124826

Schmidt Lift- / Steering axle Coil *Hamm-DE* SPC/38/E/13,6 - полуприколка со церада
 20
3 600 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2005
3-оски
Корисна носивост: 30 100 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 5ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70124825

Schmidt Bordwande SPC/45/E/12,5 - полуприколка со церада
 16
3 400 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2003
3-оски
Корисна носивост: 37 800 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Онлајн: 5ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70124824

Schmidt Lift- / Steering axle Coil *Hamm-DE* SPC/38/E/13,6 - полуприколка со церада
 19
4 700 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2010
3-оски
Корисна носивост: 27 140 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 5ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70124828

Schmidt Lift- / Steering axle Coil *Hamm-DE* SPC/38/E/10,5 - полуприколка со церада
 19
4 400 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2009
3-оски
Корисна носивост: 27 140 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 5ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70124827

Schmidt 13.6. - полуприколка со церада
 7
2 950 EUR

Полуприколка со церада

Онлајн: 5ден

Bekkers Trucks

8

Холандија, Liempde, Netherlands

Schmidt 3-Achs-Sattelanhänger mit Plane  - полуприколка со церада
 1
16 500 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2013
3-оски
Корисна носивост: 30 840 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 12ден

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Германија, Essen

Идентификација 24229

Schmidt 3-ass. Schuinlader // Naloop gestuurd - полуприколка
 10
Прашајте за цена

Полуприколка

2010
3-оски
Корисна носивост: 28 950 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 15ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Almere, Netherlands

Идентификација 11570

Schmidt Stahl Transport Verbreitbar Rungen Palettenkasten - полуприколка со церада
 11
13 400 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2015
3-оски
Корисна носивост: 30 860 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 19ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70103272

Schmidt SP, 3-Achs-Tele, 2+3. Achse zw-gelenkt - полуприколка со страна на спуштање
 9
2 900 EUR

Полуприколка со страна на спуштање

1987
3-оски
Корисна носивост: 25 500 kg
Бруто тежина: 34 600 kg

Онлајн: 24ден

Gassmann GmbH

14

Германија, Göttingen

Идентификација 16732

Schmidt TrailerTech / Coilmulde / Lenkachse  - полуприколка со церада
 20
8 950 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2012
3-оски
Бруто тежина: 38 500 kg

Онлајн: 1мес 11ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

Германија, Salzgitter

Schmidt Cordes C SAKL 300 / Lenkachse / Ausschub  - полуприколка со страна на спуштање
 20
7 950 EUR
Нето цена

Полуприколка со страна на спуштање

1999
2-оски
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 1мес 11ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

Германија, Salzgitter

Schmidt Schütte / Stahl / Lenkachse / Ausschub  von 1,5m  - полуприколка со страна на спуштање
 20
7 950 EUR
Нето цена

Полуприколка со страна на спуштање

2000
2-оски
Бруто тежина: 31 000 kg

Онлајн: 1мес 11ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

Германија, Salzgitter

Schmidt TrailerTech / Lenkachse / Coil / Asse Sterzante  - полуприколка со церада
 20
8 950 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2012
3-оски
Бруто тежина: 38 500 kg

Онлајн: 1мес 11ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

Германија, Salzgitter

Schmidt Hagen / Doppeltele zwangsgel. / 27 m /MEGA  - полуприколка со рамна платформа
 20
47 450 EUR
Нето цена

Полуприколка со рамна платформа

2015
3-оски
Бруто тежина: 45 000 kg

Онлајн: 1мес 11ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

Германија, Salzgitter

Schmidt 3-ass. Schuinlader // Naloop gestuurd - полуприколка со рамна платформа
 10
Прашајте за цена

Полуприколка со рамна платформа

2010
3-оски
Корисна носивост: 28 950 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 1ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Almere, Netherlands

Идентификација 11569

Schmidt CBY 014, Extended, Steering, Truckcenter Apeldoorn - полуприколка со рамна платформа
 7
10 500 EUR
Нето цена

Полуприколка со рамна платформа

1997
3-оски

Онлајн: 2мес 3ден

Truckcenter Apeldoorn

Холандија, Apeldoorn

Schmidt SP 37,6 E/12,8 Stahltransport Lenk ausziehb.  - полуприколка со рамна платформа
 7
Прашајте за цена

Полуприколка со рамна платформа

2001
3-оски
Корисна носивост: 29 900 kg
Бруто тежина: 37 600 kg

Онлајн: 2мес 11ден

Autopark-A5

Германија, 35325 Mücke/ Atzenhain

Идентификација 16/179

Schmidt 13,6 trailer / damage  - полуприколка со церада
 4
Прашајте за цена

Полуприколка со церада

2006

Онлајн: 6мес 23ден

K N Lastvognsgenbrug v/Christian Morten Nykjaer

Данска, Dänemark

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.