Полуприколка за пијалоци Weka / LBW / 10,80m L. / LENKACHSE / STERZANTE од Германија, 14950 EUR за продажба - ID: 7002632
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Sommer SP 24 / Ladebordwand / Liftachse  - полуприколка за пијалоци
 29
10 850 EUR
Цена без ДДВ
2012
3-оски
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 2мес 5ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Германија, Salzgitter

Полуприколка за пијалоци Weka / LBW / 10,80m L. / LENKACHSE / STERZANTE

Година на производство 2012
Бруто тежина 30 000 kg
Локација Германија, Salzgitter
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 2-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
14 950
EUR

11 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": полуприколка за пијалоци Weka / LBW / 10,80m L. / LENKACHSE / STERZANTE

Поставете оглас "Потребна е техника"

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Semi-trailer
t1 test archive - Salzgitter Eurologistik GmbH
t1 old