Полуприколка за пијалоци Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen од Германија, 17999 EUR за продажба - ID: 6983870
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Полуприколка за пијалоци Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen

Онлајн: 2мес 5ден

Бренд ORTEN
Година на производство 2014
Бруто тежина 35 000 kg
Корисна носивост 27 240 kg
Ширина 2 550 mm
Висина 4 000 mm
Локација Германија, Viersen
Телефон +491759...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Тело/надградба
  • должина на утовар: 13 620 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • висина на утовар: 3 400 mm

17 999 EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 114 197 MKD
  • ≈ 19 399 USD
Германија, Viersen
watch_later
Локално време на дилерот:
06:47
4.5
Осврти: 148

Лица за контакт
person
Ayad Kanaan
العربية, Deutsch, English
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - Kanaan Mobile & Trucks Gmbh
t1 old