Користени и нови Полуприколки за пијалоци од Германија за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Полуприколки за пијалоци од Германија

6
Погледнете Полуприколки на лизинг
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
Германија
Krone SDP 27 Curtainsider mit Getränke CodeXL - Полуприколка за пијалоци: слика 1
Krone SDP 27 Curtainsider mit Getränke CodeXL - Полуприколка за пијалоци: слика 2
Krone SDP 27 Curtainsider mit Getränke CodeXL - Полуприколка за пијалоци: слика 3
Krone SDP 27 Curtainsider mit Getränke CodeXL - Полуприколка за пијалоци: слика 4
Krone SDP 27 Curtainsider mit Getränke CodeXL - Полуприколка за пијалоци: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

Krone SDP 27 Curtainsider mit Getränke CodeXL

Полуприколка за пијалоци
20133-оскиКорисна носивост: 29325 kgБруто тежина: 36000 kg
Германија, Industriestraße 2 48739 Legden, Germany
Објавено: 13денБрој на оглас 7319

6 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 424 508 MKD
 • ≈ 7 379 USD
20133-оскиКорисна носивост: 29325 kgБруто тежина: 36000 kg
Германија, Industriestraße 2 48739 Legden, Germany
Контактирајте го продавачот
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Полуприколка за пијалоци: слика 1
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Полуприколка за пијалоци: слика 2
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Полуприколка за пијалоци: слика 3
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Полуприколка за пијалоци: слика 4
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Полуприколка за пијалоци: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach

Полуприколка за пијалоци
20133-оскиБруто тежина: 35000 kg
Германија, Industriestraße 2 48739 Legden, Germany
Објавено: 13денБрој на оглас 8409

12 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 769 036 MKD
 • ≈ 13 368 USD
20133-оскиБруто тежина: 35000 kg
Германија, Industriestraße 2 48739 Legden, Germany
Контактирајте го продавачот
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Полуприколка за пијалоци: слика 1
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Полуприколка за пијалоци: слика 2
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Полуприколка за пијалоци: слика 3
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Полуприколка за пијалоци: слика 4
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Полуприколка за пијалоци: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach

Полуприколка за пијалоци
20133-оскиБруто тежина: 35000 kg
Германија, Industriestraße 2 48739 Legden, Germany
Објавено: 13денБрој на оглас 8411

12 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 769 036 MKD
 • ≈ 13 368 USD
20133-оскиБруто тежина: 35000 kg
Германија, Industriestraße 2 48739 Legden, Germany
Контактирајте го продавачот
Schmitz Cargobull SCS 24/L-13.62 EB Getränke Speed Curtain *TOP* - Полуприколка за пијалоци: слика 1
Schmitz Cargobull SCS 24/L-13.62 EB Getränke Speed Curtain *TOP* - Полуприколка за пијалоци: слика 2
Schmitz Cargobull SCS 24/L-13.62 EB Getränke Speed Curtain *TOP* - Полуприколка за пијалоци: слика 3
Schmitz Cargobull SCS 24/L-13.62 EB Getränke Speed Curtain *TOP* - Полуприколка за пијалоци: слика 4
Schmitz Cargobull SCS 24/L-13.62 EB Getränke Speed Curtain *TOP* - Полуприколка за пијалоци: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Schmitz Cargobull SCS 24/L-13.62 EB Getränke Speed Curtain *TOP*

Полуприколка за пијалоци
20153-оскиКорисна носивост: 29045 kgБруто тежина: 36000 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Објавено: 15денБрој на оглас 0317024

15 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 978 214 MKD
 • ≈ 17 004 USD
20153-оскиКорисна носивост: 29045 kgБруто тежина: 36000 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Контактирајте го продавачот
Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen - Полуприколка за пијалоци: слика 1
Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen - Полуприколка за пијалоци: слика 2
Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen - Полуприколка за пијалоци: слика 3
Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen - Полуприколка за пијалоци: слика 4
Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen - Полуприколка за пијалоци: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen

Полуприколка за пијалоци
20143-оскиКорисна носивост: 27240 kgБруто тежина: 35000 kg
Германија, Vorster Str. 58 41748 Viersen
Објавено: 18ден

9 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 609 076 MKD
 • ≈ 10 587 USD
20143-оскиКорисна носивост: 27240 kgБруто тежина: 35000 kg
Германија, Vorster Str. 58 41748 Viersen
Контактирајте го продавачот
Kempf SP35/3 Getränke Tiefbett * Hängebauch * Hubdach* - Полуприколка за пијалоци: слика 1
Kempf SP35/3 Getränke Tiefbett * Hängebauch * Hubdach* - Полуприколка за пијалоци: слика 2
Kempf SP35/3 Getränke Tiefbett * Hängebauch * Hubdach* - Полуприколка за пијалоци: слика 3
Kempf SP35/3 Getränke Tiefbett * Hängebauch * Hubdach* - Полуприколка за пијалоци: слика 4
Kempf SP35/3 Getränke Tiefbett * Hängebauch * Hubdach* - Полуприколка за пијалоци: слика 5
Видете ги сите фотографии (32)

Kempf SP35/3 Getränke Tiefbett * Hängebauch * Hubdach*

Полуприколка за пијалоци
20203-оскиКорисна носивост: 28140 kgБруто тежина: 35000 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Објавено: 1мес 28денБрој на оглас 0209124

34 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 147 149 MKD
 • ≈ 37 324 USD
20203-оскиКорисна носивост: 28140 kgБруто тежина: 35000 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Контактирајте го продавачот
T1 new listing page - Полуприколки за пијалоци од Германија
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.