Полуприколка за пијалоци Kempf SP35/3*Getränke-Hängebauch*Lift/Lenk*Alcoa* од Германија, 5900 EUR за продажба - ID: 6836293
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Полуприколка за пијалоци Kempf SP35/3*Getränke-Hängebauch*Lift/Lenk*Alcoa*

Онлајн: 4мес 9ден

Бренд KEMPF
Број на оглас 1156522
Година на производство 2009
Бруто тежина 35 000 kg
Корисна носивост 28 600 kg
Ширина 2 550 mm
Висина 4 000 mm
Локација Германија, Kehl-Neumühl
Телефон +49 7851...
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 3-оски
 • сопирачки: диск
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
 • должина на утовар: 13 600 mm
 • ширина на утовар: 2 470 mm
 • висина на утовар: 2 570 mm
 • волумен на утовар: 96 m³
 • број на палети: 44

5 900 EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 365 229 MKD
 • ≈ 6 359 USD
Германија, Kehl-Neumühl
watch_later
Локално време на дилерот:
05:21
4.7
Осврти: 95
Испратете порака
Доверлив

Лица за контакт
Boris Lepp
Deutsch, English, Русский
Robert Nübel
Deutsch, English
Alexander Lusch
Deutsch, English
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - RL Leible Nutzfahrzeuge OHG
t1 old