Полуприколка за пијалоци Ackermann Koffer Schwenkwände Ladebordwand од Германија, 8900 EUR за продажба - ID: 6825083
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Полуприколка за пијалоци Ackermann Koffer Schwenkwände Ladebordwand

Онлајн: 1мес 3ден

Бренд ACKERMANN
Година на производство 2007
Бруто тежина 34 500 kg
Ширина 2 530 mm
Висина 3 680 mm
Локација Германија, Weinheim
Телефон +49 6201...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
Опрема
  • заден лифт

8 900 EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 550 939 MKD
  • ≈ 9 592 USD
Германија, Weinheim
watch_later
Локално време на дилерот:
06:25
5.0
Осврти: 16
Испратете порака
Доверлив
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - Nero GmbH
t1 old