Полуприколки за пијалоци


Сортирај според:
Резултати по страница:
Schroeder,wiesmoor - Schröder Jumbo Hubdach Getr  - полуприколка за пијалоци
 15
12 400 EUR
Нето цена
2013
3-оски
Корисна носивост: 27 350 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 27ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 62489

Kempf SPG 34/3 Getränkesattel  - полуприколка за пијалоци
 2
2 500 EUR
Нето цена
2004
3-оски
Корисна носивост: 28 250 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 2мес 14ден

KEMPF-Fahrzeug Reparatur-GmbH

6

Германија, Nisterau

Идентификација 3391

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.