Користени и нови полуприколки за пијалоци за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Полуприколки за пијалоци


9
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Kempf SP 35/3 Getränke *Tautliner / 1.-Lift / Alcoa  - полуприколка за пијалоци
 19
6 990 EUR
2008
3-оски
Корисна носивост: 28 600 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Објавено: 3ден

AE Handels GmbH , ein Unternehmen der Nabi Group

Германија, Mühlheim am Main

Број на оглас sc515 , M021423 , H.R.

Kempf SP 35/3 Getränke *Tautliner / 1.-Lift / Alcoa  - полуприколка за пијалоци
 1
6 990 EUR
2008
3-оски
Корисна носивост: 28 600 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Објавено: 3ден

AE Handels GmbH , ein Unternehmen der Nabi Group

Германија, Mühlheim am Main

Број на оглас sc514 , M021422 , H.R.

Ackermann Frühauf Hängebauch Getränke Tautliner *HU02/24*  - полуприколка за пијалоци
 15
4 650 EUR
Цена без ДДВ
1995
3-оски
Корисна носивост: 28 100 kg
Бруто тежина: 35 300 kg

Објавено: 26ден

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Германија, Kehl-Neumühl

Број на оглас 0209923

Ackermann Koffer Schwenkwände Ladebordwand  - полуприколка за пијалоци
 7
8 900 EUR
Цена без ДДВ
2007
3-оски
Бруто тежина: 34 500 kg

Објавено: 1мес 3ден

Nero GmbH

Германија, Weinheim

Sommer SP 24 / Ladebordwand / Liftachse  - полуприколка за пијалоци
 29
10 850 EUR
Цена без ДДВ
2012
3-оски
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 2мес 5ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Германија, Salzgitter

Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen  - полуприколка за пијалоци
 12
17 999 EUR
Цена без ДДВ
2014
3-оски
Корисна носивост: 27 240 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Објавено: 2мес 5ден

Kanaan Mobile & Trucks Gmbh

Германија, Viersen

Kempf SP35/3*Getränke-Hängebauch*Lift/Lenk*Alcoa*  - полуприколка за пијалоци
 26
5 900 EUR
Цена без ДДВ
2009
3-оски
Корисна носивост: 28 600 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Објавено: 4мес 9ден

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Германија, Kehl-Neumühl

Број на оглас 1156522

Sommer SG24 S / Ladebordwand  - полуприколка за пијалоци
 30
5 950 EUR
Цена без ДДВ
2006
3-оски
Бруто тежина: 34 500 kg

Објавено: 4мес 9ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Германија, Salzgitter

Kempf SP 34/3 Getränkeauflieger Hängebauch BPW  - полуприколка за пијалоци
 13
3 500 EUR
Цена без ДДВ
1999
3-оски
Корисна носивост: 27 620 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 8мес 7ден

Autopark-A5

Германија, Atzenhain

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old