Користени и нови полуприколки за низок утовар OZGUL за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Полуприколки за низок утовар OZGUL


Сортирај според:
Резултати по страница:
OZGUL LW3 AFR FIX - полуприколка за низок утовар
 1
39 000 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022

Објавено: 2ден

Big Machinery B.V.

11

Холандија, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

Број на оглас 00031311

OZGUL LW4 AFR FIX - полуприколка за низок утовар
 20
44 000 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022

Објавено: 17ден

Big Machinery B.V.

11

Холандија, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

Број на оглас 00031308

OZGUL LW4 EU 2SS - полуприколка за низок утовар
 20
48 000 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022

Објавено: 1мес 12ден

Big Machinery B.V.

11

Холандија, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

Број на оглас 00031281

OZGUL LW4 EU FIX - полуприколка за низок утовар
 20
45 000 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022

Објавено: 2мес

Big Machinery B.V.

11

Холандија, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

Број на оглас 00031286

OZGUL 3 AXE LOWBED SEMI TRAILER - полуприколка за низок утовар
 20
Прашајте за цена
Ново
3-оски
Корисна носивост: 45 500 kg
Бруто тежина: 58 000 kg

Објавено: 2мес 14ден

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Турција, Konya

OZGUL LOW LOADER LOVBED - полуприколка за низок утовар
 19
Прашајте за цена
2-оски

Објавено: 2мес 14ден

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Турција, Konya

OZGUL 5 AXLE LOWBED SEMI TRAILER - полуприколка за низок утовар
 16
Прашајте за цена
Ново
5-оски
Корисна носивост: 75 000 kg
Бруто тежина: 90 000 kg

Објавено: 2мес 14ден

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Турција, Konya

OZGUL 2 AXLE LOW LOADER SEMI TRAILER - полуприколка за низок утовар
 12
Прашајте за цена
2-оски
Корисна носивост: 42 000 kg

Објавено: 2мес 14ден

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Турција, Konya

OZGUL LOWBED SEMI TRAILER - полуприколка за низок утовар
 11
Прашајте за цена
6-оски

Објавено: 2мес 14ден

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Турција, Konya

OZGUL 6 AXLE LOWBED SEMI TRAILER - полуприколка за низок утовар
 20
Прашајте за цена
Ново
2022
6-оски
Корисна носивост: 85 000 kg
Бруто тежина: 102 000 kg

Објавено: 2мес 14ден

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Турција, Konya

OZGUL 4 AXLE LOWBED SEMI TRAILER - полуприколка за низок утовар
 20
Прашајте за цена
Ново
4-оски
Корисна носивост: 56 000 kg
Бруто тежина: 70 000 kg

Објавено: 2мес 14ден

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Турција, Konya

OZGUL 8 AXLE LOWBED SEMI TRAILER - полуприколка за низок утовар
 20
Прашајте за цена
Ново
8-оски

Објавено: 2мес 14ден

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Турција, Konya

OZGUL LW4 EU 2SS - полуприколка за низок утовар
 2
48 000 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022

Објавено: 3мес 18ден

Big Machinery B.V.

11

Холандија, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

Број на оглас 00031279

OZGUL 2 AXLE LOW LOADER - полуприколка за низок утовар
 20
Прашајте за цена
Ново

Објавено: 5мес 16ден

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Турција, Konya

OZGUL 2 AXLE LOWBED SEMI TRAILER - полуприколка за низок утовар
 6
Прашајте за цена
Ново
2-оски
Корисна носивост: 42 000 kg

Објавено: 8мес 20ден

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Турција, Konya

OZGUL HYDRAULIC FOLDABLE - полуприколка за низок утовар
 7
Прашајте за цена
3-оски

Објавено: 8мес 20ден

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Турција, Konya

Diversen OZGUL NSL 50 70 Ton - полуприколка за низок утовар
 8
37 500 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
5-оски
Бруто тежина: 70 000 kg

GA Den Otter bedrijfsauto’s BV

17

Белгија, Meer

Број на оглас 0011556

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old