Полуприколка за низок утовар Nicolas Svanehals + 2+3+4 modul

Онлајн: 2мес 6ден

Бренд NICOLAS
Идентификација 5677+5681+5684+5686
Година на производство 2000
Ширина 2 750 mm
Локација Данска, Esbjerg
Телефон +45 75 15...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 9-оски
  • гуми: 285/70 R 19,5

Продавач
Jorn Bolding A/S
Jorn Bolding A/S Данска
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
15:16
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка за низок утовар Nicolas Svanehals+2+2+4 modul
Nicolas Svanehals+2+2+4 modul
2000, 8-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка за низок утовар Nicolas Svanehals+2+2+4 modul, 2000
Полуприколка за низок утовар Nicolas MDE 14 4+4+3+3
Nicolas MDE 14 4+4+3+3
1997
Данска, Esbjerg
Полуприколка за низок утовар Nicolas MDE 14 4+4+3+3, 1997
Полуприколка за низок утовар Faymonville STZ-3AU
Faymonville STZ-3AU
2003, 3-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка за низок утовар Faymonville STZ-3AU, 2003
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-VL 3
Goldhofer STZ-VL 3
2004, 3-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-VL 3, 2004
Полуприколка за низок утовар B-XL STN-L 3
B-XL STN-L 3
2017, 3-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка за низок утовар B-XL STN-L 3, 2017
Полуприколка за низок утовар Nicolas Oplegger 3+2 top 1a new tyres
Nicolas Oplegger 3+2 top 1a new tyres
2000
Белгија, Peer
28 500 EUR
Полуприколка за низок утовар Nicolas Oplegger 3+2 top 1a new tyres, 2000
Полуприколка за низок утовар NICOLAS 3AS EXTANDABLE TOTAAL 19M
NICOLAS 3AS EXTANDABLE TOTAAL 19M
2000, 3-оски
Холандија, Meerkerk
22 750 EUR
Полуприколка за низок утовар NICOLAS 3AS EXTANDABLE TOTAAL 19M, 2000
Полуприколка за низок утовар Nicolas 4 essieux
Nicolas 4 essieux
1999, 3-оски
Франција, BETHUNE
28 200 EUR
Полуприколка за низок утовар Nicolas 4 essieux, 1999
Полуприколка за низок утовар NICOLAS 4 ESSIEUX
NICOLAS 4 ESSIEUX
2006, 3-оски
Франција, BETHUNE
21 500 EUR
Полуприколка за низок утовар NICOLAS 4 ESSIEUX, 2006
Полуприколка за низок утовар Nicolas
Nicolas
1974, 2-оски
Франција, LIMAY
Полуприколка за низок утовар Nicolas, 1974
Полуприколка за низок утовар Nicolas
Nicolas
1974, 2-оски
Франција, LIMAY
Полуприколка за низок утовар Nicolas, 1974
Полуприколка за низок утовар Nicolas
Nicolas
1980, 2-оски
Франција, ABLIS
5 500 EUR
Полуприколка за низок утовар Nicolas, 1980

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.