Нов полуприколка за низок утовар LIDER NEW remorque surbaissée 2020 YEAR (MANUFACTURER COMPANY) [ Copy ]

Онлајн: 21ден

Бренд LIDER
Идентификација 19032012
Година на производство 2019
Ново
Состојба нова
Нето тежина 11 500 kg
Бруто тежина 91 500 kg
Корисна носивост 80 000 kg
Должина 12 000 mm
Ширина 3 000 mm
Висина 1 000 mm
Локација Романија, București
Телефон +90-5053...
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • број на оски: 4-оски
 • оските прават: BPW
 • подигање на оска
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • предни гуми: 295 60 R 22,5
 • задни гуми: 295 60 R 22,5, 295 60 R 22,5
 • гуми: 295 60 R 22,5
 • резервно тркало
 • двојни тркала
Тело/надградба
 • кутија за алат
 • држач за резервно тркало
Доплнително
 • достапни единици: 10
24500 EUR
24 500
EUR
 • 1 506 517 MKD
 • 28 796 USD

Продавач
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Турција
Повеќе од 3 години со Truck1
L LİDER овластен дилер
Локално време на дилерот
03:25
24 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка за низок утовар LIDER 2020 model new from MANUFACTURER COMPANY (LIDER trailer )
LIDER 2020 model new from MANUFACTURER COMPANY (LIDER trailer )
2020, 3-оски
Романија
21 500 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2020 model new from MANUFACTURER COMPANY (LIDER trailer ), 2020
Полуприколка за низок утовар LIDER 2020 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK
LIDER 2020 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK
2020, 5-оски
Романија
34 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2020 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK, 2020
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2020 model new by manufacturer Lider Trailer
LIDER NEW 2020 model new by manufacturer Lider Trailer
2020, 5-оски
Турција, Konya
33 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2020 model new by manufacturer Lider Trailer, 2020
Полуприколка за низок утовар LIDER 2020 MODELS YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE
LIDER 2020 MODELS YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE
2020, 4-оски
Турција, Konya
23 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2020 MODELS YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE, 2020
Полуприколка за низок утовар LIDER 2020
LIDER 2020
2020, 2-оски
Турција, Konya
20 445 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2020, 2020
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2021
LIDER NEW 2021
2021, 10-оски
Турција, Konya
56 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2021, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER 2021
LIDER LIDER 2021
2021, 3-оски
Турција, Konya
22 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER 2021, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021
LIDER 2021
2021, 12-оски
Турција, Konya
88 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021, 2021
Полуприколка за низок утовар NOOTEBOOM Remorque Porte-Engin
NOOTEBOOM Remorque Porte-Engin
2009
Франција
Полуприколка за низок утовар NOOTEBOOM Remorque Porte-Engin, 2009
Полуприколка за низок утовар New TMH
New TMH
2019
Холандија, Schiedam
Полуприколка за низок утовар New TMH, 2019
Полуприколка за низок утовар New TMH
New TMH
2019
Холандија, Schiedam
Полуприколка за низок утовар New TMH, 2019
Полуприколка за низок утовар ACTM S44513 Remorque Porte Engin
ACTM S44513 Remorque Porte Engin
1999
Франција
Полуприколка за низок утовар ACTM S44513 Remorque Porte Engin, 1999

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.