Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER за продажба - ID: 6247544
Каталог
Продава
Поставете оглас

46 500EUR

  • ≈ 2 865 144 MKD
  • ≈ 50 545 USD

LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER

Нов Полуприколка за низок утоварLIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER
Ново|2024|4-оски|60000 kg|71800 kg

46 500EUR

Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER

Објавено: 2мес 6ден

PDF
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 1
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 2
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 3
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 4
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 5
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 6
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 7
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 8
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 9
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 10
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 11
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 12
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 13
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 14
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 15
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 16
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 17
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 18
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 19
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2024 MODELS YEAR LIDER TRAILER: слика 20
Ask for all available pictures

Објавено: 2мес 6ден

PDF

46 500EUR

  • ≈ 2 865 144 MKD
  • ≈ 50 545 USD
Бренд

Број на оглас

Lider Trailer
Година на производство

2024
Ново

Состојба

нова
Нето тежина

11800 kg
Бруто тежина

71800 kg
Корисна носивост

60000 kg
Должина

13600 mm
Ширина

2550 mm
Висина

850 mm
Боја

црна, црвена, зелена, жолта, портокалова, кафена, сива
Локација

Турција, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Шасија/суспензија
суспензија

воздух
број на оски

оските прават

BPW
подигање на оска

сопирачки

тапан
централно подмачкување

ABS - антиблокирачки систем за сопирање

предни гуми

1380
задни гуми

1480, 1380
гуми

245 70R 17.5 PLOT RİM
резервно тркало

двојни тркала

лесни алуминиумски тркала

Тело/надградба
кутија за алат

држач за резервно тркало

Повеќе информации

All type trailer & tanker manufacurer

Best Price -Best Quality

You can contact with us to visit our foctory and check products in stock.

Available ready products for shipment.

show contacts

Contact:show contacts Viber- Whatsapp - show contacts

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

46 500EUR

  • ≈ 2 865 144 MKD
  • ≈ 50 545 USD

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI