Нов Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed за продажба - ID: 6193881
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed

Нов Полуприколка за низок утовар за транспорт на тешка машини LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed

Објавено: 8ден

Додај во омилени
PDF
share
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed: слика 1
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed: слика 2
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed: слика 3
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed: слика 4
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed: слика 5
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed: слика 6
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed: слика 7
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed: слика 8
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed: слика 9
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed: слика 10
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed: слика 11
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed: слика 12
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed: слика 13
Ask for all available pictures

Објавено: 8ден

Додај во омилени
PDF
share

Лизинг

Контактирајте го продавачот
Бренд

Година на производство

2023
Ново

Состојба

нова
Нето тежина

28000 kg
Должина

21000 mm
Ширина

2550 mm
Висина

900 mm
Капацитет

34 m³
Капцитет на кревање

170000 kg
Висина на кревање

900 mm
Должина на рака

2800 mm
Хидраулика

ADR

Боја

црна, бела, црвена, сина, жолта, портокалова, кафена
Локација

Турција, Büyük kayacık OSB mahallesi 508 sok no 8/1

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Шасија/суспензија
суспензија

воздух
број на оски

оските прават

LIDER 1453
подигање на оска

управувачки оски

висина на шасија

21000 mm
сопирачки

тапан
воздушни сопирачки

централно подмачкување

ABS - антиблокирачки систем за сопирање

EBS - електронски систем за сопирање

предни гуми

235/70 17.5 tyres 48 Units
задни гуми

235/70 17.5 tyres 48 Units
гуми

235/70 17.5 tyres 48 Units
нови гуми

резервно тркало

двојни тркала

Тело/надградба
за транспорт на

материјал на тело

челик
должина на утовар

21000 mm
ширина на утовар

2550 mm
висина на утовар

900 mm
задни врати

странични врати

кутија за алат

држач за резервно тркало

20ft

30ft

40ft

45ft

Опрема
воздушна платфома

Aerial platform
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

we are manufacturer of all type tanker & semi trailer in Turkey.

Do not decide trailer without get offer from us.

Best offer for all type trailer

EU standarts Quality

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right

Лизинг

Турција, Büyük kayacık OSB mahallesi 508 sok no 8/1
watch_later
Локално време на дилерот:
07:22
4.3
Осврти: 6
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
L LİDER овластен дилер

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI