Нов полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2022 MODEL Lowbed за продажба - ID: 6247560
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Нов полуприколка за низок утовар за транспорт на тешка машини LIDER LIDER NEW 2022 MODEL Lowbed

Онлајн: 26ден

Бренд LIDER
Година на производство 2023
Ново
Состојба нова
Нето тежина 28 000 kg
Должина 21 000 mm
Ширина 2 550 mm
Висина 900 mm
Капацитет 34 m³
Капцитет на кревање 170 000 kg
Висина на кревање 900 mm
Должина на рака 2 800 mm
Хидраулика
ADR
Боја портокалова
Локација Германија, Munich
Телефон +90-5053...
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 12-оски
 • оските прават: LIDER 1453
 • подигање на оска
 • управувачки оски
 • висина на шасија: 21 000 mm
 • сопирачки: тапан
 • воздушни сопирачки
 • централно подмачкување
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • предни гуми: 235/70 17.5 tyres 48 Units
 • задни гуми: 235/70 17.5 tyres 48 Units
 • гуми: 235/70 17.5 tyres 48 Units
 • нови гуми
 • резервно тркало
 • двојни тркала
Тело/надградба
 • за транспорт на: тешка машини
 • материјал на тело: челик
 • должина на утовар: 21 000 mm
 • ширина на утовар: 2 550 mm
 • висина на утовар: 900 mm
 • задни врати
 • странични врати
 • кутија за алат
 • држач за резервно тркало
 • 20ft
 • 30ft
 • 40ft
 • 45ft
Опрема
 • воздушна платфома: Aerial platform

110 000 EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 6 809 363 MKD
 • ≈ 118 555 USD
Германија, Munich
watch_later
Локално време на дилерот:
08:30
4.4
Осврти: 7
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
L LİDER овластен дилер
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка за низок утовар CODER SPE100.5 - Heavy Duty Special Off-Road - NEW
CODER SPE100.5 - Heavy Duty Special Off-Road - NEW
2021, 5-оски
Франција, SAINT-BRIEUC
Полуприколка за низок утовар CODER SPE100.5 - Heavy Duty Special Off-Road - NEW, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
2023, 12-оски
Германија
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed, 2023
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
2024, 12-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed, 2024
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer
LIDER 2022 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer
2022, 10-оски
Франција
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer, 2022
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer
LIDER 2023 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer
2024, 10-оски
Франција
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer, 2024
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 MODEL NEW LOWBOY TRAILER FROM MANUFACTURER
LIDER 2023 MODEL NEW LOWBOY TRAILER FROM MANUFACTURER
2023, 3-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 MODEL NEW LOWBOY TRAILER FROM MANUFACTURER, 2023
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER 2022 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
30 000 EUR
2022, 3-оски
Романија
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY), 2022
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023model new directly from manufacturer company available stock
LIDER 2023model new directly from manufacturer company available stock
2023, 4-оски
Романија
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023model new directly from manufacturer company available stock, 2023
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER 2023 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
2024, 3-оски
Романија
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY), 2024
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model new from MANUFACTURER COMPANY Ready in stock
LIDER 2022 model new from MANUFACTURER COMPANY Ready in stock
48 000 EUR
2022, 3-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model new from MANUFACTURER COMPANY Ready in stock, 2022
Полуприколка за низок утовар GVN TRAILER 2023 MODEL 3 AXLE LOWBED
GVN TRAILER 2023 MODEL 3 AXLE LOWBED
2023, 3-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар GVN TRAILER 2023 MODEL 3 AXLE LOWBED, 2023
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2022 MODELS YEAR LIDER TRAILER
LIDER NEW 2022 MODELS YEAR LIDER TRAILER
33 000 EUR
2022, 4-оски
Франција
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2022 MODELS YEAR LIDER TRAILER, 2022
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2022 MODELS YEAR LIDER TRAILER
LIDER NEW 2022 MODELS YEAR LIDER TRAILER
2022, 4-оски
Франција
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2022 MODELS YEAR LIDER TRAILER, 2022

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
t1 old