Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer за продажба - ID: 6230802
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer

Нов Полуприколка за низок утоварLIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer
Ново|2024|10-оски|150000 kg|168000 kg

Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer

Објавено: 2мес 21ден

PDF
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 1
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 2
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 3
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 4
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 5
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 6
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 7
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 8
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 9
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 10
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 11
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 12
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 13
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 14
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 15
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 16
Нов Полуприколка за низок утовар LIDER 2024 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer: слика 17
Ask for all available pictures

Објавено: 2мес 21ден

PDF
Бренд

Година на производство

2024
Ново

Состојба

нова
Нето тежина

18000 kg
Бруто тежина

168000 kg
Корисна носивост

150000 kg
Должина

18000000 mm
Ширина

2750000 mm
Висина

1000000 mm
Боја

црна, бела, сина, зелена, жолта, портокалова, кафена, сива
Локација

Турција, Büyük kayacık OSB mahallesi 508 sok no 8/1

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Шасија/суспензија
суспензија

федер
телескопска рамка

број на оски

оските прават

BPW ECO Plus 2
подигање на оска

управувачки оски

сопирачки

тапан
централно подмачкување

ABS - антиблокирачки систем за сопирање

EBS - електронски систем за сопирање

гуми

235/70 r 17.5
резервно тркало

двојни тркала

лесни алуминиумски тркала

Тело/надградба
кутија за алат

држач за резервно тркало

Повеќе информации

All type trailer & tanker manufacurer

Best Price -Best Quality

You can contact with us to visit our foctory and check products in stock.

Available ready products for shipment.

show contacts

Contact:show contacts Viber- Whatsapp - show contacts

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI