Нов полуприколка за низок утовар LIDER 2023 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY) за продажба - ID: 6247542
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Нов полуприколка за низок утовар LIDER 2023 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)

Онлајн: 3мес 21ден

Бренд LIDER
Година на производство 2024
Ново
Состојба нова
Нето тежина 8 500 kg
Бруто тежина 58 500 kg
Корисна носивост 50 000 kg
Должина 12 000 mm
Ширина 3 000 mm
Висина 1 000 mm
Боја сина
Локација Романија, bucarest
Телефон +90-5053...
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • телескопска рамка
 • број на оски: 3-оски
 • оските прават: GIGANT
 • подигање на оска
 • управувачки оски
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • предни гуми: 295/60 R 22,5
 • задни гуми: 295/60 R 22,5, 295/60 R 22,5
 • гуми: 295/60 R 22,5
 • резервно тркало
 • двојни тркала
Тело/надградба
 • кутија за алат
 • држач за резервно тркало
Романија, bucarest
watch_later
Локално време на дилерот:
09:10
4.4
Осврти: 7
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
L LİDER овластен дилер
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка за низок утовар CODER SPE100.5 - Heavy Duty Special Off-Road - NEW
CODER SPE100.5 - Heavy Duty Special Off-Road - NEW
2021, 5-оски
Франција, SAINT-BRIEUC
Полуприколка за низок утовар CODER SPE100.5 - Heavy Duty Special Off-Road - NEW, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER 2022 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
30 000 EUR
2022, 3-оски
Романија
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY), 2022
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
2024, 12-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed, 2024
Полуприколка за низок утовар LIDER TRAILER -ENES GROUP NEW remorque surbaissée 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER TRAILER -ENES GROUP NEW remorque surbaissée 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
2022, 4-оски
Брегот на Слоновата Коска
Полуприколка за низок утовар LIDER TRAILER -ENES GROUP NEW remorque surbaissée 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY), 2022
Полуприколка за низок утовар LIDER TRAILER -ENES GROUP NEW remorque surbaissée 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER TRAILER -ENES GROUP NEW remorque surbaissée 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
30 000 EUR
2022, 4-оски
Брегот на Слоновата Коска
Полуприколка за низок утовар LIDER TRAILER -ENES GROUP NEW remorque surbaissée 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY), 2022
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer
LIDER 2023 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer
2024, 10-оски
Франција
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer, 2024
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
2023, 12-оски
Германија
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed, 2023
Полуприколка за низок утовар SCORPION TRAILER 2023 NEW 3 AXLE (MANUFACTURER COMPANY)
SCORPION TRAILER 2023 NEW 3 AXLE (MANUFACTURER COMPANY)
2023, 3-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар SCORPION TRAILER 2023 NEW 3 AXLE (MANUFACTURER COMPANY), 2023
Полуприколка за низок утовар SCORPION TRAILER 2023 NEW 4 AXLE (MANUFACTURER COMPANY)
SCORPION TRAILER 2023 NEW 4 AXLE (MANUFACTURER COMPANY)
2023, 4-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар SCORPION TRAILER 2023 NEW 4 AXLE (MANUFACTURER COMPANY), 2023
Полуприколка за низок утовар SCORPION TRAILER 2023 NEW 6 AXLE (MANUFACTURER COMPANY)
SCORPION TRAILER 2023 NEW 6 AXLE (MANUFACTURER COMPANY)
2023, 6-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар SCORPION TRAILER 2023 NEW 6 AXLE (MANUFACTURER COMPANY), 2023
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023model new directly from manufacturer company available stock
LIDER 2023model new directly from manufacturer company available stock
2023, 4-оски
Романија
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023model new directly from manufacturer company available stock, 2023
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 MODEL NEW LOWBOY TRAILER FROM MANUFACTURER
LIDER 2023 MODEL NEW LOWBOY TRAILER FROM MANUFACTURER
2023, 3-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 MODEL NEW LOWBOY TRAILER FROM MANUFACTURER, 2023
Полуприколка за низок утовар SCORPION TRAILER 2023 SCORPION TRAILER NEW 3 AXLE (MANUFACTURER COMPANY)
SCORPION TRAILER 2023 SCORPION TRAILER NEW 3 AXLE (MANUFACTURER COMPANY)
2023, 3-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар SCORPION TRAILER 2023 SCORPION TRAILER NEW 3 AXLE (MANUFACTURER COMPANY), 2023

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
t1 old