Хм, се чини ставка продадена

Нов полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model new directly from manufacturer company available sel

Нов полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model new directly from manufacturer company available sel

Контактирајте го продавачот

Privacy policy
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина13000 kg
Бруто тежина103000 kg
Корисна носивост90000 kg
Шасија/суспензија
Суспензијафедер/воздух
Телескопска рамка
Број на оски4-оски
Оските праватGIGANT
Подигање на оска
Управувачки оски
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми245/70 R 17,5
Задни гуми245/70 R 17,5, 245/70 R 17,5
Гуми245/70 R 17,5
Резервно тркало
Двојни тркала
Лесни алуминиумски тркала
Тело/надградба
За транспорт натешка машини
Материјал на телочелик
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
20ft
30ft
40ft
45ft

Опис

Lider trailer manufacturer of all type semi trailer & tanker in Turkey.

You can get oreder directly to manufacturer factory;

contacts: show contacts

show contacts

show contacts

show contacts

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.