Нов полуприколка за низок утовар LIDER 2022 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture за продажба - ID: 6225894
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Нов полуприколка за низок утовар LIDER 2022 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture

Онлајн: 6мес 1ден

Бренд LIDER
Број на оглас LIDER 12 AXLES
Година на производство 2022
Ново
Состојба нова
Нето тежина 34 000 kg
Бруто тежина 234 000 kg
Корисна носивост 200 000 kg
Должина 21 000 000 mm
Ширина 2 800 000 mm
Висина 870 000 mm
Локација Турција, Konya
Телефон +90-5053...
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • телескопска рамка
 • број на оски: 10-оски
 • оските прават: BPW ECO Plus 2
 • подигање на оска
 • управувачки оски
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • гуми: 22,5
 • резервно тркало
 • двојни тркала
Тело/надградба
 • должина на утовар: 25 000 mm
 • ширина на утовар: 3 000 mm
 • висина на утовар: 870 mm
 • со церада
 • кутија за алат
 • држач за резервно тркало
 • 20ft
 • 30ft
 • 40ft
 • 45ft
 • hiCube - висок контејнер
Турција, Konya
watch_later
Локално време на дилерот:
07:08
4.4
Осврти: 7
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
L LİDER овластен дилер
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка за низок утовар CODER SPE100.5 - Heavy Duty Special Off-Road - NEW
CODER SPE100.5 - Heavy Duty Special Off-Road - NEW
2021, 5-оски
Франција, SAINT-BRIEUC
Полуприколка за низок утовар CODER SPE100.5 - Heavy Duty Special Off-Road - NEW, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer
LIDER 2022 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer
2022, 10-оски
Франција
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer, 2022
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023model new directly from manufacturer company available stock
LIDER 2023model new directly from manufacturer company available stock
2023, 4-оски
Романија
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023model new directly from manufacturer company available stock, 2023
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer
LIDER 2023 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer
2024, 10-оски
Франција
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer, 2024
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2022 MODEL Lowbed
LIDER LIDER NEW 2022 MODEL Lowbed
110 000 EUR
2023, 12-оски
Германија
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2022 MODEL Lowbed, 2023
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED
LIDER 2022 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED
32 000 EUR
2022, 3-оски
Белорусија
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED, 2022
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model new from MANUFACTURER COMPANY Ready in stock
LIDER 2022 model new from MANUFACTURER COMPANY Ready in stock
48 000 EUR
2022, 3-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model new from MANUFACTURER COMPANY Ready in stock, 2022
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 MODEL NEW LOWBOY TRAILER FROM MANUFACTURER
LIDER 2023 MODEL NEW LOWBOY TRAILER FROM MANUFACTURER
2023, 3-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 MODEL NEW LOWBOY TRAILER FROM MANUFACTURER, 2023
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
2023, 12-оски
Германија
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed, 2023
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
2024, 12-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed, 2024
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED
LIDER 2023 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED
35 000 EUR
2023, 3-оски
Италија
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED, 2023
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2022 MODELS YEAR LIDER TRAILER
LIDER NEW 2022 MODELS YEAR LIDER TRAILER
33 000 EUR
2022, 4-оски
Франција
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2022 MODELS YEAR LIDER TRAILER, 2022
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2022 MODELS YEAR LIDER TRAILER
LIDER NEW 2022 MODELS YEAR LIDER TRAILER
2022, 4-оски
Франција
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2022 MODELS YEAR LIDER TRAILER, 2022

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
t1 old