Нов полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer за продажба - ID: 6230802
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Нов полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer

Онлајн: 26ден

Бренд LIDER
Година на производство 2022
Ново
Состојба нова
Нето тежина 18 000 kg
Бруто тежина 168 000 kg
Корисна носивост 150 000 kg
Должина 18 000 000 mm
Ширина 2 750 000 mm
Висина 1 000 000 mm
Локација Франција
Телефон +90-5053...
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер
 • телескопска рамка
 • број на оски: 10-оски
 • оските прават: BPW ECO Plus 2
 • подигање на оска
 • управувачки оски
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • гуми: 235/70 r 17.5
 • резервно тркало
 • двојни тркала
 • лесни алуминиумски тркала
Тело/надградба
 • кутија за алат
 • држач за резервно тркало
Франција
watch_later
Локално време на дилерот:
08:32
4.4
Осврти: 7
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
L LİDER овластен дилер
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer
LIDER 2023 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer
2024, 10-оски
Франција
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer, 2024
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED
LIDER 2022 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED
32 000 EUR
2022, 3-оски
Белорусија
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED, 2022
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2022 MODEL Lowbed
LIDER LIDER NEW 2022 MODEL Lowbed
110 000 EUR
2023, 12-оски
Германија
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2022 MODEL Lowbed, 2023
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture
LIDER 2022 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture
2022, 10-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар LIDER 2022 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture, 2022
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED
LIDER 2023 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED
35 000 EUR
2023, 3-оски
Италија
Полуприколка за низок утовар LIDER 2023 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED, 2023
Полуприколка за низок утовар SERIN LOWBED SEMI TRAILER 2022
SERIN LOWBED SEMI TRAILER 2022
4-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар SERIN LOWBED SEMI TRAILER 2022
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
2023, 12-оски
Германија
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed, 2023
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed
2024, 12-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed, 2024
Полуприколка за низок утовар OZGUL LOWBED SEMI TRAILER
OZGUL LOWBED SEMI TRAILER
6-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар OZGUL LOWBED SEMI TRAILER
Полуприколка за низок утовар OZGUL 6 AXLE LOWBED SEMI TRAILER
OZGUL 6 AXLE LOWBED SEMI TRAILER
2022, 6-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар OZGUL 6 AXLE LOWBED SEMI TRAILER, 2022
Полуприколка за низок утовар OZGUL 4 AXLE LOWBED SEMI TRAILER
OZGUL 4 AXLE LOWBED SEMI TRAILER
4-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар OZGUL 4 AXLE LOWBED SEMI TRAILER
Полуприколка за низок утовар OZGUL 3 AXE LOWBED SEMI TRAILER
OZGUL 3 AXE LOWBED SEMI TRAILER
3-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар OZGUL 3 AXE LOWBED SEMI TRAILER

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
t1 old