Нов полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer за продажба - ID: 6225881
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
LIDER 2022 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer - полуприколка за низок утовар
 17
Прашајте за цена
Ново
2022
10-оски
Корисна носивост: 150 000 kg
Бруто тежина: 168 000 kg

Објавено: 26ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

6 L

Франција

LIDER 2023 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer - полуприколка за низок утовар
 17
Прашајте за цена
Ново
2024
10-оски
Корисна носивост: 150 000 kg
Бруто тежина: 168 000 kg

Објавено: 3мес 21ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

6 L

Франција

LIDER 2022 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED - полуприколка за низок утовар
 20
32 000 EUR

Полуприколка за низок утовар за транспорт на тешка машини

Ново
2022
3-оски
Корисна носивост: 50 000 kg
Бруто тежина: 60 000 kg

Објавено: 6мес 4ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

6 L

Белорусија

LIDER LIDER NEW 2022 MODEL Lowbed - полуприколка за низок утовар
 13
110 000 EUR
Цена без ДДВ

Полуприколка за низок утовар за транспорт на тешка машини

Ново
2023
12-оски

Објавено: 26ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

6 L

Германија, Munich

LIDER 2022 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture - полуприколка за низок утовар
 17
Прашајте за цена
Ново
2022
10-оски
Корисна носивост: 200 000 kg
Бруто тежина: 234 000 kg

Објавено: 6мес 1ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

6 L

Турција, Konya

Број на оглас LIDER 12 AXLES

LIDER 2023 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED - полуприколка за низок утовар
 20
35 000 EUR

Полуприколка за низок утовар за транспорт на тешка машини

Ново
2023
3-оски
Корисна носивост: 50 000 kg
Бруто тежина: 60 000 kg

Објавено: 6мес 1ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

6 L

Италија

SERIN LOWBED SEMI TRAILER 2022 - полуприколка за низок утовар
 20
Прашајте за цена
Ново
4-оски
Корисна носивост: 59 000 kg
Бруто тежина: 72 000 kg

Објавено: 24ден

Serin Trailer

Турција, Selçuklu / KONYA

LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed - полуприколка за низок утовар
 13
Прашајте за цена

Полуприколка за низок утовар за транспорт на тешка машини

Ново
2023
12-оски

Објавено: 6мес 1ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

6 L

Германија, Munich

LIDER LIDER NEW 2023 MODEL Lowbed - полуприколка за низок утовар
 13
Прашајте за цена

Полуприколка за низок утовар за транспорт на тешка машини

Ново
2024
12-оски

Објавено: 3мес 21ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

6 L

Турција, Konya

OZGUL LOWBED SEMI TRAILER - полуприколка за низок утовар
 11
Прашајте за цена
6-оски

Објавено: 2мес 14ден

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Турција, Konya

OZGUL 6 AXLE LOWBED SEMI TRAILER - полуприколка за низок утовар
 20
Прашајте за цена
Ново
2022
6-оски
Корисна носивост: 85 000 kg
Бруто тежина: 102 000 kg

Објавено: 2мес 14ден

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Турција, Konya

LIDER 2022 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY) - полуприколка за низок утовар
 20
30 000 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
3-оски
Корисна носивост: 50 000 kg
Бруто тежина: 58 500 kg

Објавено: 6мес 1ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

6 L

Романија, bucarest

Нов полуприколка за низок утовар за транспорт на тешка машини LIDER 2022 model 150 Tons capacity Lowbed semi trailer

Бренд LIDER
Година на производство 2022
Ново
Состојба нова
Нето тежина 18 000 kg
Бруто тежина 168 000 kg
Корисна носивост 150 000 kg
Должина 18 000 000 mm
Ширина 2 750 000 mm
Висина 1 000 000 mm
Локација Франција
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер
 • телескопска рамка
 • број на оски: 10-оски
 • оските прават: BPW ECO Plus 2
 • подигање на оска
 • управувачки оски
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • гуми: 235/70 r 17.5
 • резервно тркало
 • двојни тркала
 • лесни алуминиумски тркала
Тело/надградба
 • кутија за алат
 • држач за резервно тркало

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Semi-trailer
t1 test archive - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
t1 old