Хм, се чини ставка продадена

Нов полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model 150 Tons caapcity Lowbed semi trailer [ Copy ]

Нов полуприколка за низок утовар LIDER 2022 model 150 Tons caapcity Lowbed semi trailer [ Copy ]

Контактирајте го продавачот

Privacy policy
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина18000 kg
Бруто тежина168000 kg
Корисна носивост150000 kg
Должина18000000 mm
Ширина2750000 mm
Висина1000000 mm
Шасија/суспензија
Суспензијафедер
Телескопска рамка
Број на оски10-оски
Оските праватBPW ECO Plus 2
Подигање на оска
Управувачки оски
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Гуми235/70 r 17.5
Резервно тркало
Двојни тркала
Лесни алуминиумски тркала
Тело/надградба
Кутија за алат
Држач за резервно тркало

Опис


All type trailer & tanker manufacurer

Best Price -Best Quality

You can contact with us to visit our foctory and check products in stock.

Available ready products for shipment.

show contacts

Contact:show contacts Viber- Whatsapp - show contacts

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.