Нов полуприколка за низок утовар LIDER 2021 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED

Онлајн: 2ден

Бренд LIDER
Година на производство 2021
Ново
Состојба нова
Дата на прва регистрација 06.12.2021
Нето тежина 10 000 kg
Бруто тежина 60 000 kg
Корисна носивост 50 000 kg
Локација Турција, İstanbul
Телефон +90-5053...
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 2-оски
 • оските прават: BPW
 • управувачки оски
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • гуми: 235/70 r 17.5
 • резервно тркало
Тело/надградба
 • кутија за алат
23000 EUR
23 000
EUR
 • 1 417 175 MKD
 • 27 986 USD

Продавач
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Турција
Повеќе од 4 години со Truck1
L LİDER овластен дилер
Локално време на дилерот
14:09
23 000
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка за низок утовар Faymonville 6-Achs-Satteltieflader - hydr. gelenkt
Faymonville 6-Achs-Satteltieflader - hydr. gelenkt
2021, 6-оски
Германија, Essen
Полуприколка за низок утовар Faymonville 6-Achs-Satteltieflader - hydr. gelenkt, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 NEW from manufacturer READY IN STOCK
LIDER 2021 NEW from manufacturer READY IN STOCK
2021, 3-оски
Турција, Konya
21 332 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 NEW from manufacturer READY IN STOCK, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 model new from MANUFACTURER COMPANY Ready in stock
LIDER 2021 model new from MANUFACTURER COMPANY Ready in stock
2021, 3-оски
Романија
21 500 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 model new from MANUFACTURER COMPANY Ready in stock, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 model 150 Tons caapcity Lowbed semi trailer
LIDER 2021 model 150 Tons caapcity Lowbed semi trailer
2021, 10-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 model 150 Tons caapcity Lowbed semi trailer, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2021 model new by manufacturer Ready in Stocks
LIDER NEW 2021 model new by manufacturer Ready in Stocks
2021, 5-оски
Турција, Konya
33 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2021 model new by manufacturer Ready in Stocks, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manuf
LIDER 2021 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manuf
2021, 10-оски
Турција, Konya
87 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manuf, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK
LIDER 2021 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK
2021, 5-оски
Романија
34 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 MODELS YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE
LIDER 2021 MODELS YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE
2021, 4-оски
Турција, Konya
23 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 MODELS YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2021 MODELS YEAR LIDER TRAILER
LIDER NEW 2021 MODELS YEAR LIDER TRAILER
2021, 4-оски
Романија
27 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2021 MODELS YEAR LIDER TRAILER, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2020 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER 2020 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
2020, 3-оски
Турција, Konya
23 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2020 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY), 2020
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW remorque surbaissée 2021 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER NEW remorque surbaissée 2021 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
2021, 4-оски
Романија
24 500 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW remorque surbaissée 2021 YEAR (MANUFACTURER COMPANY), 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 model new directly from manufacturer company available sel
LIDER 2021 model new directly from manufacturer company available sel
2021, 4-оски
Романија
26 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 model new directly from manufacturer company available sel, 2021
Полуприколка за низок утовар Lider
Lider
2021, 2 km
Холандија, Rijssen
Полуприколка за низок утовар Lider, 2021

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.