Нов полуприколка за низок утовар LIDER 2021 NEW from manufacturer READY IN STOCK

Онлајн: 1мес 2ден

Бренд LIDER
Година на производство 2021
Ново
Состојба нова
Нето тежина 8 500 kg
Бруто тежина 68 500 kg
Корисна носивост 60 000 kg
Должина 9 500 000 mm
Ширина 3 000 000 mm
Висина 900 000 mm
Локација Турција, KONYA
Телефон +90-5053...
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • број на оски: 3-оски
 • оските прават: SERTEL
 • подигање на оска
 • управувачки оски
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • гуми: 295/60 R 22,5
 • резервно тркало
 • двојни тркала
Тело/надградба
 • кутија за алат
 • држач за резервно тркало
Опрема
 • кран за натоварување
 • кран за натоварување: Production year: 2021, Payload: 60000 kg
21513 EUR
21 513
EUR
 • 1 328 916 MKD
 • 26 129 USD

Продавач
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Турција
Повеќе од 4 години со Truck1
L LİDER овластен дилер
Локално време на дилерот
08:10
21 513
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка за низок утовар Faymonville 6-Achs-Satteltieflader - hydr. gelenkt
Faymonville 6-Achs-Satteltieflader - hydr. gelenkt
2021, 6-оски
Германија, Essen
Полуприколка за низок утовар Faymonville 6-Achs-Satteltieflader - hydr. gelenkt, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 model new from MANUFACTURER COMPANY Ready in stock
LIDER 2021 model new from MANUFACTURER COMPANY Ready in stock
2021, 3-оски
Романија
21 500 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 model new from MANUFACTURER COMPANY Ready in stock, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK
LIDER 2021 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK
2021, 5-оски
Романија
34 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2021 model new by manufacturer Ready in Stocks
LIDER NEW 2021 model new by manufacturer Ready in Stocks
2021, 5-оски
Турција, Konya
33 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2021 model new by manufacturer Ready in Stocks, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED
LIDER 2021 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED
2021, 2-оски
Турција, Konya
23 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 model new directly from manufacturer company available sel
LIDER 2021 model new directly from manufacturer company available sel
2021, 4-оски
Романија
26 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 model new directly from manufacturer company available sel, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW remorque surbaissée 2021 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER NEW remorque surbaissée 2021 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
2021, 4-оски
Романија
24 500 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW remorque surbaissée 2021 YEAR (MANUFACTURER COMPANY), 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2021 MODELS YEAR LIDER TRAILER
LIDER NEW 2021 MODELS YEAR LIDER TRAILER
2021, 4-оски
Романија
27 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER NEW 2021 MODELS YEAR LIDER TRAILER, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manuf
LIDER 2021 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manuf
2021, 10-оски
Турција, Konya
87 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manuf, 2021
Полуприколка за низок утовар LIDER 2020 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER 2020 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
2020, 3-оски
Турција, Konya
23 000 EUR
Полуприколка за низок утовар LIDER 2020 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY), 2020
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 model 150 Tons caapcity Lowbed semi trailer
LIDER 2021 model 150 Tons caapcity Lowbed semi trailer
2021, 10-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар LIDER 2021 model 150 Tons caapcity Lowbed semi trailer, 2021
Полуприколка за низок утовар Lider
Lider
2021, 2 km
Холандија, Rijssen
Полуприколка за низок утовар Lider, 2021
Полуприколка за низок утовар SCORPION TRAILER 2021 NEW 3 AXLE (MANUFACTURER COMPANY)
SCORPION TRAILER 2021 NEW 3 AXLE (MANUFACTURER COMPANY)
2021, 3-оски
Турција, Konya
Полуприколка за низок утовар SCORPION TRAILER 2021 NEW 3 AXLE (MANUFACTURER COMPANY), 2021

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.