Користени и нови полуприколки за низок утовар KAISER за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Полуприколки за низок утовар KAISER


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
KAISER ROBUSTE - полуприколка за низок утовар
 6
8 880 EUR
1976
2-оски
Бруто тежина: 32 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

Kaiser 3 ESSIEUX - полуприколка за низок утовар
 4
23 000 EUR
2000

Објавено: 46мин

Sodineg France

15

Франција, Neuville-Saint-Amand

Број на оглас 3202427

Kaiser Low-bed - полуприколка за низок утовар
 20
13 500 EUR
Цена без ДДВ
1987

Објавено: 2ден

TheTruckCompany

18

Белгија, Hooglede

Број на оглас TC70259

Kaiser 3-AS DIEPLADER - BLADVERING / SUSP. LAMES - 45T / RAMPEN - BELGISCHE PAPIEREN / PAPIERS BELGES - полуприколка за низок утовар
 20
17 900 EUR
Цена без ДДВ
1997
3-оски
Бруто тежина: 45 000 kg

Објавено: 4ден

M.J.C. TRUCKS & MACHINERY

12

Белгија, Pelt

Број на оглас MJC1217

Kaiser STEELSPRING - Drumbrakes - полуприколка за низок утовар
 17
7 500 EUR
Цена без ДДВ
1975
3-оски

Објавено: 5ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Број на оглас 1800

Kaiser KAISER 2 ESSIEUX - полуприколка за низок утовар
 20
7 900 EUR
2000
Бруто тежина: 33 000 kg

Објавено: 7ден

Sodineg France

15

Франција, Neuville-Saint-Amand

Број на оглас 11056238

Kaiser 4 ESSIEUX - полуприколка за низок утовар
 20
22 900 EUR
1998
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 10ден

Sodineg France

15

Франција, Neuville-Saint-Amand

Број на оглас 7056685

Kaiser Low-bed - полуприколка за низок утовар
 17
15 500 EUR
Цена без ДДВ
1991
Корисна носивост: 24 250 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 13ден

TheTruckCompany

18

Белгија, Hooglede

Број на оглас TC59229

Kaiser Lowbed 58000 KG, Extendable, Steel suspension, Lowbed - полуприколка за низок утовар
 12
12 900 EUR
Цена без ДДВ
1991
Корисна носивост: 45 610 kg
Бруто тежина: 58 000 kg

Објавено: 1мес 11ден

JB Trading b.v.

10

Холандија, Ede

Број на оглас 107191

Kaiser SSB 25 PVA 31839 / LAMMES - BLATT - SPRING - полуприколка за низок утовар
 10
7 500 EUR
Цена без ДДВ
1985
2-оски
Корисна носивост: 30 100 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 1мес 11ден

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Белгија, GENK

Број на оглас SF980777

Kaiser lowloader 2 axles - полуприколка за низок утовар
 10
6 900 EUR
Цена без ДДВ
1973

Објавено: 1мес 18ден

Houffalize Trading SA

11

Белгија, Belgium

Број на оглас 333

KAISER  - полуприколка за низок утовар
 15
6 500 EUR
Цена без ДДВ
1973
3-оски
Бруто тежина: 32 000 kg

Објавено: 2мес 15ден

Baltic Special Machinery Export

11

Литванија, Dievogala

Kaiser SSB345 + 3 AXLE - полуприколка за низок утовар
 20
21 750 EUR
Цена без ДДВ
2011
3-оски

Објавено: 2мес 16ден

Trucks Roosendaal

8

Холандија, Roosendaal

Број на оглас CX1137

Kaiser SSB35 + 3 AXLE - полуприколка за низок утовар
 20
26 950 EUR
Цена без ДДВ
2008
3-оски

Објавено: 2мес 16ден

Trucks Roosendaal

8

Холандија, Roosendaal

Број на оглас CX0861

Kaiser  - полуприколка за низок утовар
 8
Прашајте за цена
2011
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 3мес 3ден

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас BX069JT

Kaiser  - полуприколка за низок утовар
 7
Прашајте за цена
1999
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 3мес 3ден

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас BE347RW

Kaiser  - полуприколка за низок утовар
 9
Прашајте за цена
2010
3-оски
Бруто тежина: 57 000 kg

Објавено: 3мес 3ден

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас AW328XA

Kaiser  - полуприколка за низок утовар
 8
Прашајте за цена
2009
3-оски
Бруто тежина: 57 000 kg

Објавено: 3мес 7ден

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас AB991EJ

KAISER ROBUSTE - полуприколка за низок утовар
 6
8 880 EUR
1976
2-оски
Бруто тежина: 32 000 kg

Објавено: 4мес 1ден

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

Kaiser  - полуприколка за низок утовар
 12
Прашајте за цена
1987
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 4мес 16ден

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас 609576

 ROBUSTE KAISER PORTE ENGIN 34T Trailer - полуприколка за низок утовар
 20
20 200 EUR
2005
Бруто тежина: 7 350 kg

Објавено: 4мес 22ден

Equippo AG

Франција

Број на оглас 95703F42CX0XXX

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old