Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-VL4-45/80A Tiefbett * überholt! TOP Zustand

Онлајн: 8мес 13ден

Бренд GOLDHOFER
Модел STZ
Идентификација Tiefbett_GOLD
Година на производство 2005
Бруто тежина 64 000 kg
Корисна носивост 44 700 kg
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +495613...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 4-оски
Тело/надградба
  • должина на утовар: 16 500 mm
62900 EUR
62 900
EUR
  • 3 878 508 MKD
  • 70 935 USD

Нето цена

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Локално време на дилерот
15:51
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
62 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-VL4-37/80 Tieflader komplett überholt!
Goldhofer STZ-VL4-37/80 Tieflader komplett überholt!
1996
Германија, Kaufungen
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-VL4-37/80 Tieflader komplett überholt!, 1996
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ - VL3 - 37/80A Tieflader 3 lenk. Achse
Goldhofer STZ - VL3 - 37/80A Tieflader 3 lenk. Achse
2009, 3-оски
Германија, Kaufungen
59 900 EUR
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ - VL3 - 37/80A Tieflader 3 lenk. Achse, 2009
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-VL3-36/80 A
Goldhofer STZ-VL3-36/80 A
2005, 3-оски
Холандија, Assen
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-VL3-36/80 A, 2005
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-VL4-43/80A Low Loader
Goldhofer STZ-VL4-43/80A Low Loader
2009, 4-оски
Холандија, Assen
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-VL4-43/80A Low Loader, 2009
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-TL4-49/80A 4-Achs-Tiefbett-Tieflader
Goldhofer STZ-TL4-49/80A 4-Achs-Tiefbett-Tieflader
2004, 4-оски
Германија, 36151 Burghaun/Gruben
21 890 EUR
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-TL4-49/80A 4-Achs-Tiefbett-Tieflader, 2004
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-VL 3
Goldhofer STZ-VL 3
2004, 3-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-VL 3, 2004
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ VL 4 AXEL LOWLOADER
Goldhofer STZ VL 4 AXEL LOWLOADER
1991, 4-оски
Холандија, ANDELST
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ VL 4 AXEL LOWLOADER, 1991
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-L6-60/80A
Goldhofer STZ-L6-60/80A
2008
Холандија, Assen
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-L6-60/80A, 2008
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-L6-60/80A
Goldhofer STZ-L6-60/80A
2009
Холандија, Assen
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-L6-60/80A, 2009
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-VL4-42/80A Extendable Low Loader + 5.000 mm Extension Beams
Goldhofer STZ-VL4-42/80A Extendable Low Loader + 5.000 mm Extension Beams
2006, 4-оски
Холандија, Assen
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-VL4-42/80A Extendable Low Loader + 5.000 mm Extension Beams, 2006
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-DL4-45/80 / Ausziehbar 48 m / Tele / Gelenkt
Goldhofer STZ-DL4-45/80 / Ausziehbar 48 m / Tele / Gelenkt
2007, 1 km, 8x8, Дизел, 1 ч, 4-оски
Германија, D-61239 Ober-Mörlen
35 900 EUR
Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-DL4-45/80 / Ausziehbar 48 m / Tele / Gelenkt, 2007
Полуприколка за низок утовар GOLDHOFER STZ-VL 3 Tieflader Teleskop abfahrb. Schwan
GOLDHOFER STZ-VL 3 Tieflader Teleskop abfahrb. Schwan
2018, 3-оски
Германија, 32107 Bad Salzuflen
139 000 EUR
Полуприколка за низок утовар GOLDHOFER STZ-VL 3 Tieflader Teleskop abfahrb. Schwan, 2018

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.