Полуприколка за низок утовар Goldhofer STZ-VL4-37/80 Tieflader komplett überholt!

picture_as_pdf

picture_as_pdf

Тип

Полуприколка за низок утовар

Година

1996

Земја

Германија

Телефон

+495613102......

Онлајн: 1год 6мес
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендGOLDHOFER
МоделSTZ
ИдентификацијаG90034
Година на производство1996
Бруто тежина57500 kg
Корисна носивост36000 kg

Опис


Interne Fahrzeugnr.: G90034

Sollten Sie Fragen haben, bitte rufen Sie uns direkt an 0048 669 808 888 (auch über Whatsapp, Viber erreichbar)

Finanzierungsbeispiel:

  • Interne Nummer: T90034
  • Kaufpreis: 49.900,00 €
  • Anzahlung: 10%
  • Laufzeit: 60
  • Monatliche Rate: 680****,17 €
  • Restwert: 9.980,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf.

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Побарајте подетални информации

Продавач

Golec Nutzfahrzeuge

Golec Nutzfahrzeuge

location_on

Germany, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

phone_iphone+495613102...
access_time

Локално време на дилерот — 15:25

Лица за контакт

Luis Lucena

Luis Lucena

Deutsch, English, Español, Français

Yulian Enchev

Yulian Enchev

Български, Deutsch, English

Damian Joniec

Damian Joniec

Deutsch, English, Polski


Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.