Полуприколка за низок утовар ES-GE Teleskopierbar, AKTIONSPREIS bis 18.12.20

Онлајн: 3мес 8ден

Бренд ES-GE
Идентификација TR2202
Година на производство 2008
Локација Австрија, Peuerbach
Телефон +43 676 8...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
21850 EUR
21 850
EUR
  • 1 343 449 MKD
  • 26 558 USD

Нето цена

Продавач
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Австрија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
Локално време на дилерот
07:06
21 850
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка за низок утовар ES-GE SEMI TELE
ES-GE SEMI TELE
2000, 1 ч
Полска, Szczecin
36 490 EUR
Полуприколка за низок утовар ES-GE SEMI TELE, 2000
Полуприколка за низок утовар ES-GE Tele 3-STL Teleskop bis 6,3m/ BPW Eco/ Lenkachse
ES-GE Tele 3-STL Teleskop bis 6,3m/ BPW Eco/ Lenkachse
2019, 3-оски
Германија, Kehl-Neumühl
41 900 EUR
Полуприколка за низок утовар ES-GE Tele 3-STL Teleskop bis 6,3m/ BPW Eco/ Lenkachse, 2019
Полуприколка за низок утовар ES-GE 3-Achs-Satteltieflader - teleskopier
ES-GE 3-Achs-Satteltieflader - teleskopier
2019, 3-оски
Германија, Essen
Полуприколка за низок утовар ES-GE 3-Achs-Satteltieflader - teleskopier, 2019
Полуприколка за низок утовар ES-GE 6-ass. Uitschuifbare semi dieplader // 5x gestuurd
ES-GE 6-ass. Uitschuifbare semi dieplader // 5x gestuurd
2008
Холандија, Almere
Полуприколка за низок утовар ES-GE 6-ass. Uitschuifbare semi dieplader // 5x gestuurd, 2008
Полуприколка за низок утовар ES-GE 6.sou-3N-205
ES-GE 6.sou-3N-205
2013, 6-оски
Латвија, Rīga
40 000 EUR
Полуприколка за низок утовар ES-GE 6.sou-3N-205, 2013
Полуприколка за низок утовар ES-GE 2-Achs-Tiefbett - tele - Nachlauflenkachse
ES-GE 2-Achs-Tiefbett - tele - Nachlauflenkachse
2018, 2-оски
Германија, Essen
62 500 EUR
Полуприколка за низок утовар ES-GE 2-Achs-Tiefbett - tele - Nachlauflenkachse, 2018
Полуприколка за низок утовар ES-GE BAL-NA5 Ballast Trailer
ES-GE BAL-NA5 Ballast Trailer
2005, 5-оски
Холандија, Assen
Полуприколка за низок утовар ES-GE BAL-NA5 Ballast Trailer, 2005
Полуприколка за низок утовар ES-GE 3-Achs-Satteltieflader mit Megahals
ES-GE 3-Achs-Satteltieflader mit Megahals
2017, 3-оски
Германија, Essen
58 000 EUR
Полуприколка за низок утовар ES-GE 3-Achs-Satteltieflader mit Megahals, 2017
Полуприколка за низок утовар ES-GE 3-Achs-Satteltieflader mit Radmulden
ES-GE 3-Achs-Satteltieflader mit Radmulden
2020, 3-оски
Германија, Essen
62 500 EUR
Полуприколка за низок утовар ES-GE 3-Achs-Satteltieflader mit Radmulden, 2020
Полуприколка за низок утовар ES-GE 3-Achs-Satteltieflader mit Radmulden
ES-GE 3-Achs-Satteltieflader mit Radmulden
2018, 3-оски
Германија, Essen
Полуприколка за низок утовар ES-GE 3-Achs-Satteltieflader mit Radmulden, 2018
Полуприколка за низок утовар ES-GE 6 AXEL EXTENDABLE SEMIE TRAILER
ES-GE 6 AXEL EXTENDABLE SEMIE TRAILER
2009, 6-оски
Холандија, ANDELST
Полуприколка за низок утовар ES-GE 6 AXEL EXTENDABLE SEMIE TRAILER, 2009
Полуприколка за низок утовар ES-GE 3-Achs-Satteltieflader mit Radmulden
ES-GE 3-Achs-Satteltieflader mit Radmulden
2019, 3-оски
Германија, Essen
56 900 EUR
Полуприколка за низок утовар ES-GE 3-Achs-Satteltieflader mit Radmulden, 2019

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.