Хм, се чини ставка продадена

Нов полуприколка за низок утовар EMIRSAN Lowbed Trailer 2021 Extendable Platform

Нов полуприколка за низок утовар EMIRSAN Lowbed Trailer 2021 Extendable Platform

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендEMIRSAN
Година на производство2021
Ново
Состојбанова
Нето тежина12000 kg
Бруто тежина52000 kg
Корисна носивост40000 kg
Должина9500000 mm
Бојацрвена
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Оските праватEMIRSAN
Подигање на оска
Сопирачкитапан
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Гуми245 70 R 17,5
Резервно тркало
Двојни тркала
Тело/надградба
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опис

Price starting from 25000 Euro

2 to 10 Axles

BPW, SAF, Turkish brand Axles

JOST or Turkish brand parking leg and king pin

Wabco, Knorr ABS and EBS brake system

Pirelli, Bridgestone, Goodyear brand tires according to load

Hydraulic or Pneumatic Ramp

Hydraulic Gooseneck and Folding Gooseneck Option

Hydraulic Steering Axles Option

Hydraulic Suspension Option

4 to 15 meter sliding

2,5 to 5 meter width

20 to 150 tons loading

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.