Користени и нови полуприколки за низок утовар BROSHUIS за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Полуприколки за низок утовар BROSHUIS


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Broshuis  - полуприколка за низок утовар
 15
2 500 EUR
Аукција

Објавено: 2ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Wanraaij 35a, Andelst, 6673 DM

Број на оглас 9017072

Broshuis 3ABD-48 EURO DIEPLADER, extra bodemvrijheid met hefbed - полуприколка за низок утовар
 15
Прашајте за цена
2007
3-оски
Корисна носивост: 44 230 kg
Бруто тежина: 65 000 kg

Објавено: 3ден

Fitt Nederland B.V.

13

Холандија, Hoogblokland

Број на оглас Broshuis-3ass-euro-dieplader-#4

Broshuis E-2190/27 PLATFORM L=9045-15495 mm / EXTENDABLE - полуприколка за низок утовар
 20
19 900 EUR
Цена без ДДВ
2008
3-оски
Корисна носивост: 39 100 kg
Бруто тежина: 50 000 kg

Објавено: 4ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

broshuis E 2130 27 - полуприколка за низок утовар
 15
2 500 EUR
Аукција
3-оски
Корисна носивост: 34 840 kg

Објавено: 9ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Newtonstraat 14, Buitenpost, 9285 XX

Број на оглас 8998179

Broshuis  - полуприколка за низок утовар
 8
1 000 EUR
Аукција

Објавено: 9ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, , ,

Број на оглас 9007287

Broshuis verlängerungsträger / elongations beams  - полуприколка за низок утовар
 3
23 900 EUR
Цена без ДДВ
2014

Објавено: 11ден

Trailerpartner A/S

12

Данска, Aabenraa

Broshuis 3-ass. Uitschuifbare semi dieplader // Naloop gestuurd  - полуприколка за низок утовар
 13
Прашајте за цена
2002
3-оски
Корисна носивост: 32 355 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 14ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Woudenberg, Netherlands

Број на оглас 13693

Broshuis 2 ABD-38-LG Ausziehbar Lenkachse Hartholz-Bodenn - полуприколка за низок утовар
 20
56 900 EUR
Цена без ДДВ
2002
2-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 14ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70202315

Broshuis 3AUD-44 - полуприколка за низок утовар
 20
14 900 EUR
Цена без ДДВ
2010
Корисна носивост: 38 160 kg
Бруто тежина: 50 000 kg

Објавено: 17ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

Broshuis 3-ass. Semi dieplader // Naloop gestuurd  - полуприколка за низок утовар
 15
Прашајте за цена
2019
3-оски
Корисна носивост: 41 980 kg
Бруто тежина: 51 000 kg

Објавено: 18ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Woudenberg, Netherlands

Број на оглас 13682

Broshuis 4SLA-18-48 EXTENDABLE SEMI LOWLOADER/DIEPLADER/T  - полуприколка за низок утовар
 15
Прашајте за цена
2017
4-оски

Објавено: 1мес

Geurts Trucks B.V.

11

Холандија, ANDELST

Broshuis Tiefbett 18 m  - полуприколка за низок утовар
Прашајте за цена
2017
1-оски
Корисна носивост: 16 000 kg
Бруто тежина: 29 000 kg

Објавено: 1мес 5ден

Trailerpartner A/S

12

Данска, Aabenraa

Broshuis 2 axle Lowboy trailer with extension for boat tran - полуприколка за низок утовар
 20
48 034 EUR
Цена без ДДВ
2011

Објавено: 1мес 7ден

Kranbiler.no AS

Норвешка, Vestfold

Број на оглас 219

Broshuis Forst Machine Tiefbett  - полуприколка за низок утовар
 3
36 900 EUR
Цена без ДДВ
1999
2-оски
Корисна носивост: 22 000 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 1мес 26ден

Trailerpartner A/S

12

Данска, Aabenraa

NACZEPA 3 OSIOWA TYPU SEMI BROSHUIS  - полуприколка за низок утовар
 20
9 393 EUR
Цена без ДДВ
1979

Објавено: 2мес 5ден

Wengrzyn Sp. z o.o.

Полска, Polen, Jadwisin

Broshuis 4 AXLE MACHINE TRANSPORT / RADMULDEN / RAMP - полуприколка за низок утовар
 19
Прашајте за цена
2001
Корисна носивост: 30 600 kg
Бруто тежина: 44 400 kg

Објавено: 2мес 6ден

Versteijnen Trucks B.V.

Холандија, Gilze

Број на оглас St_5572

Broshuis L1S1 3-axle semi lowloader Extandable - 2x Powersteering RC - Liftaxle - Hydr Bed - Winch - полуприколка за низок утовар
 20
124 950 EUR
Цена без ДДВ
2019
3-оски

Објавено: 2мес 7ден

VERKOOYEN MACHINES B.V.

Холандија, Vessem

Број на оглас VK8826

 Broshuis - 22 H5 L AUSZIEHBAR - полуприколка за низок утовар
 11
24 000 EUR
Цена без ДДВ

Полуприколка за низок утовар за транспорт на тешка машини

1998
Корисна носивост: 24 000 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 2мес 19ден

Esmatrans AG

Швајцарија, Gansingen

Број на оглас c24_23502

Broshuis - SEMI - SAF AXLES - DRUM BRAKES - 3.50m EXTENDABLE - STEERING AXLE - RAMPS - - полуприколка за низок утовар
 8
23 900 EUR
Цена без ДДВ
1994
3-оски
Корисна носивост: 32 844 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Објавено: 2мес 29ден

BaCo Trucks & Trading B.V.

Холандија, Werkendam

Број на оглас OD94JK

Broshuis 3-axle semi-lowbed trailer E-2190-24 / 47.5 T ext. 15.2m - полуприколка за низок утовар
 29
19 000 EUR
1993
3-оски
Бруто тежина: 47 500 kg

Објавено: 3мес 17ден

Dingemanse B.V.

15

Холандија, Hoogerheide

Број на оглас O007242

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old