Полуприколки за низок утовар


   Страница 1 од 41 1/41   
Сортирај според:
Резултати по страница:
masso S32 - полуприколка за низок утовар
 8
8 500 EUR
1980
Корисна носивост: 32 000 kg
Бруто тежина: 12 500 kg

Онлајн: 10мес 13ден

Hogeboom-machinery

12

Холандија, Niederlande, Roelofarendsveen

Идентификација 3582

Faymonville STBZ-7VA 3 bed 4 (+adapter to semi-7) - полуприколка за низок утовар
 20
169 000 EUR
Нето цена
2011
Корисна носивост: 152 000 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 11ден

Aertssen Trading NV

Белгија, Antwerp

Идентификација ATR-0948

KING GTS44 - полуприколка за низок утовар
 20
22 800 EUR
2012
3-оски

Онлајн: 11час 25мин

M&M Trucks Ltd

Обединето Кралство, Newry

ES-GE 8.SOU-6N 105t - полуприколка за низок утовар
 9
80 000 EUR
Нето цена
2015
4-оски
Корисна носивост: 85 380 kg
Бруто тежина: 104 900 kg

Онлајн: 12час 42мин

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

Diversen LOUAOLT SR2CA 33Ton - полуприколка за низок утовар
 15
9 500 EUR
2002
2-оски
Корисна носивост: 25 510 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 14час 12мин

Euro Trucks

10

Холандија, Voorst, Netherlands, Voorst, Netherlands

Идентификација 2444733

Trouillet Lowbed 32000 kg, B 2,46, Lowbed - полуприколка за низок утовар
 7
5 900 EUR
Нето цена
1997
Корисна носивост: 26 570 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 1ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 000397

Kässbohrer SLH 3 Low-bed - полуприколка за низок утовар
 20
93 500 EUR
Нето цена

Онлајн: 1ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC51167

Fliegl SVS 560 Jumbo Schiebeverdeck hydraulische Rampe - полуприколка за низок утовар
 15
54 890 EUR
Нето цена
2012
4-оски
Бруто тежина: 47 000 kg

Онлајн: 1ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 002232

Nooteboom MCO-58-4 Tieflader Pritsche/Plane Laderampen - полуприколка за низок утовар
 15
59 890 EUR
Нето цена
2014
4-оски
Бруто тежина: 50 000 kg

Онлајн: 1ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација 000069

Doll Vario P2H verlängerbar, gelenkte Achsen, 38 t Schwerlast - полуприколка за низок утовар
 15
19 900 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар за транспорт на тешка машини

2-оски
Корисна носивост: 30 200 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 1ден

Cris Devi Trucks GmbH & Co. KG

Германија, Flieden

Идентификација 2214

Faymonville Telemax, Tele Z4LAA - полуприколка за низок утовар
 20
Прашајте за цена
2021
4-оски
Корисна носивост: 52 300 kg
Бруто тежина: 65 000 kg

Онлајн: 1ден

Car Office Roponen Oy

8

Финска, Finnland, Kuopio

FAYMONVILLE FS431ABA Tri/A - полуприколка за низок утовар
 20
Аукција
2015

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers France

9

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

ES-GE 5SOU-25-40-2N.05 - 5 AXLES - SAF - BED: 9,20 + 5 - полуприколка за низок утовар
 15
19 750 EUR
Нето цена
2001
5-оски
Корисна носивост: 37 360 kg
Бруто тежина: 50 000 kg

Онлајн: 1ден

RH TRUCKS B.V.

Холандија, Meerkerk

Kaiser 3 ESSIEUX - полуприколка за низок утовар
 16
15 000 EUR
1
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 1ден

Sodineg France

14

Франција, Neuville-Saint-Amand

Идентификација 2056131

Traylona PE4CHM13T Low Loader - полуприколка за низок утовар
 1
Аукција
2006

Онлајн: 1ден

Marketplace-E

Шпанија, Los Palacios y Villafranca Sevilla

DRACO DSB 342 - полуприколка за низок утовар
 20
16 500 EUR
Нето цена
2000
Корисна носивост: 30 480 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 2ден

VLASTUIN TRUCK-EN TRAILERTRADING B.V.

6

Холандија, RENSWOUDE

Идентификација OG63JZ

Scorpion ALM Damper SCP3 54 ton Hydraulick ramps rampen semi trailer remolque lo - полуприколка за низок утовар
 10
33 500 EUR
2020
Корисна носивост: 42 000 kg
Бруто тежина: 54 000 kg

Онлајн: 2ден

Twente Trucks

11

Холандија, Rijssen, Netherlands, Rijssen, Netherlands

Идентификација VK 1564

EMIRSAN 4 AXLE LOWBED EXTENDABLE - полуприколка за низок утовар
 20
27 500 EUR
Ново
2021
4-оски
Корисна носивост: 40 000 kg
Бруто тежина: 52 000 kg

Онлајн: 2ден

Emirsan Trailer

Турција, Konya

3 Achs Satteltieflader Platofür Fertigteile ode - полуприколка за низок утовар
 4
15 000 EUR
Нето цена
2018
3-оски
Корисна носивост: 37 580 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Онлајн: 2ден

Moeslein Fahrzeugbau

16

Германија, Schwebheim

Идентификација 131647

Faymonville 3 Achs Tieflader komplett überfahrbarFür Staple - полуприколка за низок утовар
 13
53 980 EUR
Нето цена
2018
3-оски
Корисна носивост: 32 110 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 2ден

Moeslein Fahrzeugbau

16

Германија, Schwebheim

Идентификација 130889B2

Möslein 3 Achs Tieflader , ausziehbar - полуприколка за низок утовар
 8
13 500 EUR
Нето цена
2008
3-оски
Корисна носивост: 35 900 kg
Бруто тежина: 47 500 kg

Онлајн: 2ден

Moeslein Fahrzeugbau

16

Германија, Schwebheim

Идентификација 132493

Faymonville F-S43 Semie Tieflader - полуприколка за низок утовар
 15
42 500 EUR
Нето цена
2014
3-оски
Корисна носивост: 31 300 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 2ден

Eddy Moermans Handelsonderneming b.v.

16

Холандија, Geleen

Идентификација 6672.22.29

1 2 3 41   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.