Полуприколки за низок утовар


   Страница 1 од 42 1/42   
Сортирај според:
Резултати по страница:
CUHADAR 2021 - полуприколка за низок утовар
Прашајте за цена
CUHADAR 2021 - полуприколка за низок утовар
Прашајте за цена
Faymonville 3-Achs-Satteltieflader, 1 Nachlauflenkachse  - полуприколка за низок утовар
 1
79 500 EUR
Нето цена
2017
3-оски
Корисна носивост: 36 020 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 10мес 11ден

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

11

Германија, Essen

Идентификација 22206

Kaessbohrer TRUCK TRANSPORTER - полуприколка за низок утовар
 5
Прашајте за цена
2019
3-оски
Корисна носивост: 24 750 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 9мес 15ден

Euro Trucks

10

Холандија, Voorst, Netherlands

MAN H24 - камион влекач
 20
5 000 EUR
Аукција
2006
578 648 km
423 hp

Онлајн: 1ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Veenhuizerweg 41, Heerhugowaard , 1704 DP

Идентификација 7287192

Faymonville Nedbygget - полуприколка за низок утовар
 10
34 500 EUR
2014
4-оски
Корисна носивост: 33 180 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 1ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0014861

Faymonville Nedbygget - полуприколка за низок утовар
 5
13 000 EUR
2006
3-оски
Корисна носивост: 33 040 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 1ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0113826

fontaine VELOCITY 24.5 MTR - полуприколка за низок утовар
 16
3 950 EUR
Нето цена
2009
2-оски
Корисна носивост: 29 110 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

G.A. Den Otter

15

Белгија, Meer

Идентификација 0013853

Kaiser 2 ESSIEUX ALU - полуприколка за низок утовар
 16
4 000 EUR
1998
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 2ден

Sodineg France

13

Франција, Neuville-Saint-Amand

Идентификација 1056123

ADIGE 36 S 4E 12.4 Tri/A - полуприколка за низок утовар
 20
Аукција
1982

Онлајн: 2ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

De Angelis 3-Achs Tieflader 3S3B P1 gekröpft  - полуприколка за низок утовар
 11
17 500 EUR
Нето цена
2008
3-оски
Корисна носивост: 30 600 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација 1026

TRIAS EGYEDI - полуприколка за низок утовар
 8
15 810 EUR
2008
1-оски
Бруто тежина: 7 500 kg

Онлајн: 3ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

 Chieftain machine trailer - полуприколка за низок утовар
 20
17 518 EUR
2013
Корисна носивост: 41 520 kg

Онлајн: 3ден

ATS Norway AS

Норвешка, Nordland, 8056

Идентификација 9968

Meusburger 2-ass. Uitschuifbare dieplader met afneembare zwanenhals // HALB asse  - полуприколка за низок утовар
 16
Прашајте за цена
2014
Корисна носивост: 31 600 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Онлајн: 3ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Almere, Netherlands, Almere, Netherlands

Идентификација 13106

Möslein  3 Achs Tieflader für Fertigteile, Maschinen ode  - полуприколка за низок утовар
 15
35 500 EUR
Нето цена
Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 37 050 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Онлајн: 3ден

Moeslein Fahrzeugbau

16

Германија, Schwebheim

Идентификација 121753B2

Pacton Jumbo - Semie - APK Slidingroof - Schiebedach - 31730 kg lvm - полуприколка за низок утовар
 18
12 000 EUR
Нето цена
2003
3-оски
Корисна носивост: 31 730 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 3ден

Leon de Wit Trading and Repair

Холандија, Kolhorn

Идентификација OK54DG

CUHADAR 2021 - полуприколка за низок утовар
 3
Прашајте за цена
Ново
2021
4-оски
Корисна носивост: 49 500 kg
Бруто тежина: 60 000 kg

Онлајн: 3ден

Cuhadar Trailers

Турција, ANKARA

 Don-Bur Tri Axle Step Frame Low Loader Trailer - полуприколка за низок утовар
 20
Аукција

Онлајн: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140257875

Fruehauf S/R CARRYALL  - полуприколка за низок утовар
 8
15 000 EUR
1993

Онлајн: 4ден

Alquimecanica S. L.

6

Шпанија, Spanien, Seseña Nuevo

CAMRO CNR26.20B , TIEFBETT , Widended , load 25t , 2x SAF , steering a - полуприколка за низок утовар
 14
29 710 EUR
2013
2-оски
Корисна носивост: 25 200 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 4ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

Nooteboom 3 AXLE EXTENDABLE SEMI LOW LOADER WITH RAMPS - полуприколка за низок утовар
40 000 EUR
Нето цена
2008
3-оски
Корисна носивост: 31 580 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 4ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација 21315

Nooteboom 3 AXLE EXTENDABLE SEMI LOW LOADER WITH RAMPS - полуприколка за низок утовар
42 900 EUR
Нето цена
2009
3-оски
Корисна носивост: 29 240 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Онлајн: 4ден

Van Schaften Trucks Import Export

15

Холандија, Schiedam

Идентификација 21253

FAYMONVILLE STN-4A - полуприколка за низок утовар
 13
35 000 EUR
2008
4-оски

Онлајн: 4ден

"TK BALT" SIA

Латвија, Riga

NOOTEBOOM MCO 58 + 12M - полуприколка за низок утовар
 18
27 000 EUR
1996
4-оски

Онлајн: 4ден

"TK BALT" SIA

Естонија, Tooni

1 2 3 42   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.