Користени и нови Полуприколки за коњи за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Полуприколки за коњи

1
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
DESOT Horse trailer (10 horses) - Полуприколка за коњи: слика 1
DESOT Horse trailer (10 horses) - Полуприколка за коњи: слика 2
DESOT Horse trailer (10 horses) - Полуприколка за коњи: слика 3
DESOT Horse trailer (10 horses) - Полуприколка за коњи: слика 4
DESOT Horse trailer (10 horses) - Полуприколка за коњи: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Полуприколка за коњи DESOT Horse trailer (10 horses)

19902-оскиКорисна носивост: 30900 kgБруто тежина: 39000 kg
Белгија
Објавено: 1год 9месБрој на оглас 20220001

58 850EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 3 620 198 MKD
  • ≈ 63 687 USD
19902-оскиКорисна носивост: 30900 kgБруто тежина: 39000 kg
Белгија
Контактирајте го продавачот
T1 new listing page - Полуприколки за коњи
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.