Користени и нови Полуприколки за коњи за продажба - Truck1 Македонија

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба

Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Полуприколки за коњи


1
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
DESOT Horse trailer (10 horses) - Полуприколка за коњи: слика 1
DESOT Horse trailer (10 horses) - Полуприколка за коњи: слика 2
DESOT Horse trailer (10 horses) - Полуприколка за коњи: слика 3
DESOT Horse trailer (10 horses) - Полуприколка за коњи: слика 4
DESOT Horse trailer (10 horses) - Полуприколка за коњи: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

DESOT Horse trailer (10 horses)

1990 Нето тежина: 8 100 kg Бруто тежина: 39 000 kg Корисна носивост: 30 900 kg 2-оски
Белгија, BE
Објавено: 1год 4мес Број на оглас 20220001

58 850 EUR

Цена без ДДВ

star
1990 Нето тежина: 8 100 kg Бруто тежина: 39 000 kg Корисна носивост: 30 900 kg 2-оски
Белгија, BE
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Semi-trailers - Horse semi-trailers
t1 old