Полуприколка за добиток minisattel horse trailer 5000 kg

Онлајн: 7мес 2ден

Идентификација OK-28-ZF
Година на производство 2010
Бруто тежина 5 000 kg
Корисна носивост 2 740 kg
Локација Холандија, PUTTEN
Телефон +316531...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Тело/надградба
  • должина на утовар: 5 850 mm
  • ширина на утовар: 2 120 mm
  • висина на утовар: 2 260 mm
14995 EUR
14 995
EUR
  • 923 936 MKD
  • 18 245 USD

Нето цена

Продавач
Ultra Lite
Ultra Lite Холандија
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
13:28
14 995
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.