Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Полуприколка за добиток Menke 3 Stock Lenk Lift Vollalu
Menke 3 Stock Lenk Lift Vollalu
2008, 3-оски
Германија, Dorsten
39 980 EUR
Полуприколка за добиток Menke 3 Stock Lenk Lift Vollalu, 2008
Полуприколка за добиток Menke 4 Stock Lenk Lift Typ2 Lüfter Dusche Tränk
Menke 4 Stock Lenk Lift Typ2 Lüfter Dusche Tränk
2011, 3-оски
Германија, Dorsten
47 890 EUR
Полуприколка за добиток Menke 4 Stock Lenk Lift Typ2 Lüfter Dusche Tränk, 2011
Полуприколка за добиток Menke 4 Stock Lenk Lift Typ2 Lüfter Dusche Tränk
Menke 4 Stock Lenk Lift Typ2 Lüfter Dusche Tränk
2011, 3-оски
Германија, Dorsten
47 890 EUR
Полуприколка за добиток Menke 4 Stock Lenk Lift Typ2 Lüfter Dusche Tränk, 2011
Полуприколка за добиток Menke 3 Stock Lift Typ2 Lüfter Tränk Großvieh
Menke 3 Stock Lift Typ2 Lüfter Tränk Großvieh
2011, 3-оски
Германија, Dorsten
49 890 EUR
Полуприколка за добиток Menke 3 Stock Lift Typ2 Lüfter Tränk Großvieh, 2011
Полуприколка за добиток Menke 3 Stock Lift Typ2 Lüfter Tränk Großvieh
Menke 3 Stock Lift Typ2 Lüfter Tränk Großvieh
2011, 3-оски
Германија, Dorsten
49 890 EUR
Полуприколка за добиток Menke 3 Stock Lift Typ2 Lüfter Tränk Großvieh, 2011
Полуприколка за добиток Pezzaioli Menke-Janzen / 4 Stock / Hudbach / Lenkachse
Pezzaioli Menke-Janzen / 4 Stock / Hudbach / Lenkachse
2008, 3-оски
Германија, Salzgitter
35 950 EUR
Полуприколка за добиток Pezzaioli Menke-Janzen / 4 Stock / Hudbach / Lenkachse, 2008
Полуприколка за добиток Finkl 4 Stock Ausahrbares Dach Vollalu Typ 2
Finkl 4 Stock Ausahrbares Dach Vollalu Typ 2
2008, 3-оски
Германија, Dorsten
42 890 EUR
Полуприколка за добиток Finkl 4 Stock Ausahrbares Dach Vollalu Typ 2, 2008
Полуприколка за добиток PEZZAIOLI Menke Janzen 4 em
PEZZAIOLI Menke Janzen 4 em
2008, 3-оски
Унгарија, Kalocsa
40 040 EUR
Полуприколка за добиток PEZZAIOLI Menke Janzen 4 em, 2008
Полуприколка за добиток Menke Janssen 3-3 stock/load moving/drink/water (new oill pomp system and new battaries)
Menke Janssen 3-3 stock/load moving/drink/water (new oill pomp system and new battaries)
2003, 3-оски
Холандија, BB Uden
Полуприколка за добиток Menke Janssen 3-3 stock/load moving/drink/water (new oill pomp system and new battaries), 2003
Полуприколка за добиток LeciTrailer 3E20 Tier- Viehtransport 3 Achse 3 Stock
LeciTrailer 3E20 Tier- Viehtransport 3 Achse 3 Stock
2015, 3-оски
Германија, Kaufungen
39 900 EUR
Полуприколка за добиток LeciTrailer 3E20 Tier- Viehtransport 3 Achse 3 Stock, 2015
Полуприколка за добиток Pezzaioli SBA31-SR 3 Stock Vermietung
Pezzaioli SBA31-SR 3 Stock Vermietung
2019, 3-оски
Германија, Dorsten
Полуприколка за добиток Pezzaioli SBA31-SR 3 Stock Vermietung, 2019
Полуприколка за добиток New PLAVAC 3+4
New PLAVAC 3+4
2020, 3-оски
Романија, Constanta
126 000 EUR
Полуприколка за добиток New PLAVAC 3+4, 2020

Полуприколка за добиток Menke 3 Stock Lenk Lift Vollalu

Година на производство 2008
Бруто тежина 38 000 kg
Корисна носивост 27 240 kg
Ширина 2 550 mm
Висина 4 000 mm
Локација Германија, Dorsten
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
  • должина на утовар: 13 600 mm
  • ширина на утовар: 2 500 mm
  • висина на утовар: 2 900 mm
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.