Полуприколки за добиток FRUEHAUF


0
Резултати пронајдени

Слични понуди

E.s.v.e. Ea 10-10b - r2 - полуприколка за добиток
 20
5 000 EUR
Аукција
1986
1-оски
Корисна носивост: 13 004 kg

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Холандија, De Schacht 2, Dongen, 5107 RE

Идентификација 7357903

Finkl 4 Stock Ausahrbares Dach Vollalu Typ 2 - полуприколка за добиток
 4
42 890 EUR
Нето цена
2008
3-оски
Корисна носивост: 26 000 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 4ден

WS Trucks GmbH

8

Германија, Dorsten

A&D Animal Transport - полуприколка за добиток
 3
Прашајте за цена
2013

Онлајн: 10ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC71173

XZ PLAVAC - полуприколка за добиток
 5
64 690 EUR
Нето цена
2016

Онлајн: 12ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Koziki

Menke Janssen 3-3 stock/load moving/drink/water (new oill pomp system and new battaries) - полуприколка за добиток
 20
Прашајте за цена
2003
3-оски

Онлајн: 14ден

M.V.INTERTRADE

Холандија, BB Uden

Идентификација 95

Menke 3 Stock Lenk Lift Vollalu - полуприколка за добиток
 20
39 980 EUR
Нето цена
2008
3-оски
Корисна носивост: 27 240 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 25ден

WS Trucks GmbH

8

Германија, Dorsten

Menke 3 Stock Lift Typ2 Lüfter Tränk Großvieh - полуприколка за добиток
 20
49 890 EUR
Нето цена
2011
3-оски
Корисна носивост: 27 240 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 29ден

WS Trucks GmbH

8

Германија, Dorsten

Menke 3 Stock Lift Typ2 Lüfter Tränk Großvieh - полуприколка за добиток
 20
49 890 EUR
Нето цена
2011
3-оски
Корисна носивост: 27 240 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 29ден

WS Trucks GmbH

8

Германија, Dorsten

 EGYEDI Élőállít szállító - полуприколка за добиток
 9
18 290 EUR
2010
2-оски
Бруто тежина: 5 000 kg

Онлајн: 30ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

LeciTrailer 3E20 Tier- Viehtransport 3 Achse 3 Stock - полуприколка за добиток
 20
39 900 EUR
Нето цена
2015
3-оски
Корисна носивост: 31 840 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 1мес 13ден

Golec Nutzfahrzeuge

Германија, Kaufungen

Идентификација Viehtransporter

KRONE SD - полуприколка за добиток
 20
27 870 EUR
2018

Онлајн: 2мес 8ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Żabokliki

PEZZAIOLI Menke Janzen 4 em - полуприколка за добиток
 12
40 040 EUR
2008
3-оски

Онлајн: 2мес 29ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

PEZZAIOLI SBA32 - полуприколка за добиток
 8
49 900 EUR
2011
3-оски
Корисна носивост: 27 000 kg
Бруто тежина: 38 800 kg

Онлајн: 3мес 23ден

UAB Transfriga

Литванија, Vievis

Идентификација ED407

PEZZAIOLI SBA32 - полуприколка за добиток
 7
55 900 EUR
2011
3-оски

Онлајн: 3мес 23ден

UAB Transfriga

Литванија, Vievio

EMTECH Naczepa do przewozu drobiu 3 osiowa - полуприколка за добиток
 20
58 900 EUR
Ново
2020
3-оски

Онлајн: 5мес 9ден

EMTECH SP. Z O.O.

Полска, Szczerców

 Moorhill livestock trailer Single Decker - полуприколка за добиток
 6
7 532 EUR
1990
3-оски

Онлајн: 6мес 2ден

M&M Trucks Ltd

Обединето Кралство, Newry

Menke 4 Stock Lenk Lift Typ2 Lüfter Dusche Tränk - полуприколка за добиток
 20
47 890 EUR
Нето цена
2011
3-оски
Корисна носивост: 27 240 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 6мес 24ден

WS Trucks GmbH

8

Германија, Dorsten

minisattel horse trailer 5000 kg - полуприколка за добиток
 9
14 995 EUR
Нето цена
2010
2-оски
Корисна носивост: 2 740 kg
Бруто тежина: 5 000 kg

Онлајн: 7мес 2ден

Ultra Lite

Холандија, PUTTEN

Идентификација OK-28-ZF

ALAMEN livestock transport trailer - полуприколка за добиток
 20
43 903 EUR

Полуприколка за добиток за транспорт на животни

Ново
2020
3-оски
Корисна носивост: 27 000 kg
Бруто тежина: 38 500 kg
Волумен на резервоар: 700 L

Онлајн: 7мес 21ден

ALAMEN TREYLER SAN. ve TİC.LTD.STİ

Турција, Antakya/Hatay

 Ravenhorst Poultry / Chick / Birds Transport Lenkachse Ladebordwand - полуприколка за добиток
 17
12 900 EUR
Нето цена
2003
2-оски
Корисна носивост: 18 420 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 9мес 12ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70130872

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.