Полуприколка за добиток EGYEDI Élőállít szállító

Онлајн: 30ден

Година на производство 2010
Нето тежина 2 740 kg
Бруто тежина 5 000 kg
Должина 5 850 mm
Ширина 2 120 mm
Висина 2 260 mm
Капацитет 28.03 m³
Боја црна
Локација Унгарија, Budapest
Телефон +36 30 79...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
18290 EUR
18 290
EUR
  • 1 126 962 MKD
  • 22 255 USD

Продавач
Laslo Truck
Laslo Truck Унгарија
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
13:37
Лица за контакт
László Vörös
Deutsch, English, Magyar
18 290
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.